14 Ekim 2015 #3943923

Koray Spor'dan Aldığım Ürün Sonrası Yaşanan Problem!

Yaklaşık 15-20 seneden beri Adidas Nike ürünlerini kullanırım ve çocuklarımada kullandırırım ama en son aldığım ürün beni mağdur etti. Bugüne kadar böyle bir sorunla karşı karşıya gelmemiştim bu siteden alışveriş yaptığıma pişman oldum 31 Temmuz'da vermiş olduğum 209373 no.lu siparişteki wmns revolutıon EU Nike 38 numaralı ürün hem sağ hem sol ayakkabıda dıştan içe doğru bir şekilde yarılmıştır. Mağdur durumdayım lütfen mağduriyetimi gideriniz istiyorum.

Emin 442 Okunma

Cevaplar

  • Emin28 Ekim 2015

    Yaklaşık 15-20 seneden beri Adidas Nike ürünlerini kullanırım ve çocuklarımada kullandırırım ama en son aldığım ürün beni mağdur etti. Bugüne kadar böyle bir sorunla karşı karşıya gelmemiştim bu siteden alışveriş yaptığıma pişman oldum 31 Temmuz'da vermiş olduğum 209373 no.lu siparişteki wmns revolution EU Nike 38 numaralı ürün hem sağ hem sol ayakkabıda dıştan içe doğru bir şekilde yarılmıştır. Firmaya gönderdik red cevabı geldi ama belli üretim hatasının olduğı çünkü aynı yerlerden yırtıldı Mağdur durumdayım lütfen mağduriyetimi gideriniz istiyorum.

  • Koray Spor Temsilcisi14 Ekim 2015

    Değerli müşterimiz Arızalı olduğunu düşündüğünüz ürününüzü faturasıyla birlikte yetkili satıcıya götürür/gönderirsiniz. Yetkili satıcı ürününüzle ilgili herhangi bir yorum yapma ya da anında değiştirme insiyatifine sahip değildir. Satıcı ürününüzü ilgili markanın ‘arızalı ürün’ departmanına gönderir. Bu departmanlarda; ürün, ürünün imal edildiği üretici firmaya sevk eder. Olası imalat hataları hakkında bilgi sahibi uzman kişiler tarafından incelemeye alınır . Ürününüz bu ekip tarafından incelenerek, üründe herhangi bir imalat hatası olup olmadığının tespiti yapılır. KABUL veya RED kararı verilmesi üretici firmanın insiyatifinde bulunmaktadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön