24 Eylül 2013 #2027362

Koray Spor'dan Aldığım Ayakkabı Acıtmaya Başladı!

Koray Spor Bursa Carrefour mağazasından 08. 09. 2013 tarihinde 4 yaşındaki oğlumuz için aldığımız Adidas marka spor ayakkabısı, 1 hafta sonra arka bilek kısmı içine girmesinden ayağını acıtmaya başlamıştır.


İncelediğimizde hatalı ürün olduğu diğer ayakkabıdan anlaşıldığı ve mağaza müdürü de hak verdiği halde, değişim yapamayacaklarını, ürünün hatalı olduğunun tespiti için adidasa göndereceklerini ve bunun 30 gün sürebileceğini söylediler.


Gelişim çağında olan bir çocuk zaten kaç ay aynı numara ayakkabı giyebiliyor ki? Mağaza müdürü her ne kadar bizim tarafımızda olduğunu belirtip yardımcı olmaya çalışsa da çözüm yeni bir ayakkabıyı satmak olmamalı. Birebir değişim istiyoruz. Beklemeye vaktimiz yok.

Sibel 460 Okunma

Cevaplar

  • Sibel26 Eylül 2013

    Tüm dünyada geçerli olan standartlar yeni alınan bir ürünün arızalı çıkıp 30 gün servise gidip incelenmesi mi? Eğer bu şekilde biliyorsanız sanırım siz başka dünyada yaşıyorsunuz. Gelişim çağında çocuk zaten 90gün bir ayakkabı giyebilecek. Siz 30gün servis diyorsunuz. Başka ayakkabısı yok mu diyorsunuz. Ben bunları size güvenerek ayakkabı alanlar için yazıyorum. Bilgileri olsun.

  • Koray Spor Temsilcisi24 Eylül 2013

    Sayın Tüketicimiz. Ürünleri Korayspor firması olarak şirketimiz incelememektedir. Ürününüzle ilgili şikayetiniz doğrultusunda ürününüz Türkiye'yede ki distribitörlüğe gönderilerek uzmanlar tarafından tüm dünyada geçerli olan standartlara uygun olarak incelenmektedir. Saygılarımızla Korayspor Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön