Koray Spor Yeni Aldığım Spor Ayakkabımın Astarı Delindi.

Ahmet C. |

12.06.2014 tarihinde Koray Spor Koru parktan 186678 fatura kodlu Nike Airmax Defy Rn8 model spor ayakkabı bana eşim tarafından doğum günü hediyesi olarak alındı. Kısa bir süre sonra sol ayakkabının üstünde bir delik belirdi. İnceleyince delik değil de içindeki astarın hasarlı olduğunu gördük.

Problem kesinlikle kullanımdan kaynaklanmadığı için eşim Koray Spor'a geri götürdü. Şubedekiler ayakkabıyı incelenmesi için gönderdiler, bu eylül ayı başı gibi oldu. 1,5 ay geçti kullanıcı hatası dediler. Tekrar verdik tekrar Nike aynı cevabı verdi. Benden kaynaklı olsa niye şikayet edeyim? Hata çok küçük ama Nike ve Koray Spor o hatadan daha da küçük 2 firma benim için. Müşteri memnuniyeti hikaye.

Etiketler :

Spor Ayakkabı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet C.
  24 Ocak
  17:02

  Bu şikayetimi Koray Spor olarak sizden bir çözüm alamadığım için bu siteye yazıyorum, siz de bana mail adresinizden size ulaşmam için yanıt veriyorsunuz. Yanıtınız bu mu? Sizde sorunu çözmeye niyet yok.

 • 21 Ocak
  17:23

  Sayın Tüketicimiz ,

  Sorun, Şikayet veya önerilerinizi oneri@korayspor.com'a yapabilirsiniz daha hızlı sonuca ulaşabiliriz.

  Teşekkürler.

 • Ahmet C.
  11 Ocak
  15:18

  Artık Ne Nike marka bir ürün alırım ne de Koray Spor Mağazasına uğrarım. Ayrıca ürünün firmaya gönderildiğinden bile şüpheliyim. Tüketici Mahkemesine de başvurup yasal zeminde hakkımı arayacağım.