Koray Spor Ürün Değişim Sorunu.

Esin S. |

Koray Spor'dan sipariş numarası 191556 alışveriş yaptım. Numara değişikliği için ürünü geri gönderdim fakat gündür hiçbir geri dönüş yapılmadı. Sonrasında online müşteri temsilcisine yazdım. Birkaç gün sonra kargoya verilecektir dedi. Bekledim 2 haftaya yakın baktım gelen bir kargo yok.

Tekrardan online müşteri temsilcisine konu hakkında yazdım. Aldığım cevap ise ürün stokta yok para iadesi olmuş cevabını aldım. Fakat kartıma para iadesi olmamış. Bu konu hakkında mail ya da mesaj ile bilgilendirme yapabilirdiniz dedim. En azından boşa ürün gelecek diye beklemezdim. Almış olduğum ürün hediyeydi çok mağdur durumda bıraktınız dedim. Böyle yazmama rağmen mağduriyetim için özür bile dilemediler.

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Esin S.
  26 Temmuz
  10:35

  Sayın Korayspor sistemde kayıtlı tlf bilgisi olmadığı için iletişim kuramadık diyorsunuz. Fakat ilginç değişim için yolladığım ürün için telefonuma ürün elimize ulaştı en kısa zamamda bilgilendirme yapılacaktır yazısı nasıl geliyor o zaman.

 • 25 Temmuz
  21:03

  Sayın Yetkili,
  Konuyla ilgili tüketicimiz ile irtibata geçilerek gerekli bilgilendirme yapılmak istenmiş ancak sistemde kayıtlı telefonlarına ulaşılamamıştır.
  Saygılarımızla
  Korayspor Müşteri Hizmetleri
  444 28 41

 • 25 Temmuz
  21:03

  Değerli Müşterimizin bildirimi hakkında,
  Ürün iade işleminde istemeyerek yaşattığımız bu durum için üzgünüz. İade işlemleriniz tamamlanıp
  konu ile ilgili mail adresinize detaylı bilgi aktarılmıştır.
  daha hızlı çözüm , öneri ve şikayetleriniz için iade@korayspor.com üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.
  Size yardımcı olmak, probleminizi memnuniyetiniz le çözüme ulaştırmak için buradayız.