Koray Spor Teslimat Hala Gerçekleşmedi.

Mustafa T. |

Koray Spor internet mağazasından 29.08.2014 tarihinde 63552 sipariş no'su ile Adidas ayakkabı siparişi verdim. Üç iş günü içinde teslimat yapılacağı bildirilmesine rağmen teslimat gerçekleşmedi. İki kez müşteri hizmetlerini aradım ilkinde kargoya verilecek diye yanıt aldım. İki gün içinde gelmeyince tekrar aradım önce siparişim bulunamadı sonra yetkili tekrar sipariş oluşturdum yarın elinizde diye cevap verdi. Ancak üzerinden bir üç gün geçmesine rağmen ne siparişim geldi ne de bilgi verildi.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Online İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Eylül
  18:59

  Sayın Tüketicimiz.

  Kapıda ödemeli siparişlerinizde siparişlerin doğruluğunu ispatlamak için Telefon teyidi yapılmaktadır. Sitemizde belirtildiği üzere telefonlarına ulaşılamayan siparişler iptal edilerek gönderilmemektedir. Bunun sebebi bir çok siparişin teslim alınmadan geri dönmesi ve verilen adreslerin yanlış olduğundan kaynaklanmaktadır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

  http://www.korayspor.com/sayfa/odeme-islemleri

  Kapıda ödeme seçenekli alışverişleriniz de adres bilgilerinizi ve telefon bilgilerinizi eksiksiz girmeniz gerekmektedir. Telefon ile müşteri temsilcilerimiz tarafından gün içerisinde teyid alınmaktadır. Telefon bilgileri eksik yanlış veya farklı girilmesi dahilinde siparişiniz iptal edilerek gönderilmeyecektir.