20 Mart 2013

Koray Spor Teşhir Ürün Gönderimi!

Koray Spordan aldığım Puma marka ayakkabı 19/03/2013 tarihinde tarafıma kargo ile teslim edildi. Paketi açtığımda Kutusuz Markanın taşıma çantasına ile gönderilmiş olduğunu gördüm. Ürün toz içerisinde alt kısmı pis bağcıkları açık teşhir ürünü. Firmayı aradığımda ürün stoklarında olmadığını ve mağazadan istedikleri, mağazadan bu şekilde geldiğini söylediler.

Tamam teşhir ürün gönderimi yapıyorsunuz, en azından bir temizleyip kutuya koyup gönderin. Telefon ile ulaşmaya çalışıyorum ama kimseden net bir bilgi alamıyorum. Paramın iadesini istedim, para iadesi 15 gün sonra olabileceğini söylediler, Nedeni ise Kapıda ödemeli aldığım içinmiş. Bu insanları yanıltmaktır. Ayıptır.

Hava 703 Okunma

Cevaplar

  • Koray Spor Temsilcisi17 Nisan 2013

    Sayın Tüketicimiz, Problemi çözmek için sizlere alternetif sunmuş bulunmaktayız . Ayrıca Belirtiğiniz ürün kutusu tüm puma bayiilerinde aynı şekilde satılmaktadır. Sizden ürünü geri göndermenizi ve ücret aktarımını hızlı bir şekilde yapılacağını teyid etmiştik . Ancak ürünüde göndermediniz telefonlarımızıda açmadınız.

  • Hava16 Nisan 2013

    Siz bana telefonda, satın aldığım üründen stoklarınızda kalmadığını söylediniz. daha neyi değiştirmek için iade edebilirim. sizin yaptığınız buradan insanlara problemi çözmüş göstermektir. beni kaç defa arayıp şikayeti geri kaldırın dediniz!!!

  • Koray Spor Temsilcisi01 Nisan 2013

    Sayın Tüketicimiz, Telefon ile görüşmemize istinaden ürünü geri göndereceğinizi ve hızlı bir şekilde iade işleminin gerçekleştireleceği konusunda mütabık kalmıştık. Ürününüzü 7 gündür beklmemize rağmen tarafımıza ulaşmamıştır. Ayrıca telefonlarınızada cevap vermediğiniz. ve sabit numaranızdan da yanlış numara çıkmaktadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön