03 Ağustos 2015

Koray Spor İşlem Kabul Edilmedi.

4 parça ürün aldım. 3d güvenlik şifresi göndermedikleri için işlem kabul edilmedi, bankayı aradım bizimle ilgili değil işlem. Yaptığınız firmayla ilgili dedi 10 kez aramışımdır sadece insanları yanıltmak bu aslında indirim falan yok sizi siteye çekmeye çalışıyorlar.

Harun 46 Okunma

Cevaplar

  • Koray Spor Temsilcisi15 Ağustos 2015

    Sayın Harun AKÇAY 3D Güvenlik şifresi bilgileriniz kartınıza ait bankanız tarafından güncel telefon numaranıza Bankanız tarafından gönderilmektedir. Aşağıdaki tanımdan konu hakkında fikir sahibi olabilirsiniz Güvenli İnternet Alışverişi 3D Secure 3D Secure, elektronik ticaret işlemlerinin güvenliğinin artırılması amacıyla Visa ve MasterCard tarafından geliştirilmiş bir sistemdir. Verified by Visa® ve MasterCard® SecureCode™ logoları* bulunan sanal iş yerlerinden yapılan alışverişler Visa ve MasterCard güvencesi altındadır. Bu sayede hem kart sahipleri hem de üye iş yerleri olası sahtekârlıklara karşı güvence altına alınır. * Visa tarafından verilen hizmetler "Verified by Visa®"; MasterCard® tarafından verilen hizmetler ise "MasterCard® SecureCode" olarak adlandırılmaktadır.

  • Koray Spor Temsilcisi15 Ağustos 2015

    Sayın Yetkili, Konuyla ilgili tüketicimiz ile irtibata geçilerek gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla Korayspor Müşteri Hizmetleri 444 28 41

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön