Koray Spor İade Ücretini Göndermiyor.

Şeyda Ç. |

Koray Spor'dan aldığım ürünü beden uymaması sebebiyle teslim aldığım aynı gün (19 Ağustos) değişim talebiyle geri gönderdim. Süreçle ilgili hiçbir geri dönüş olmayınca sitenin canlı destek bölümünden bilgi almaya çalıştım.

Hafta içerisinde kargomun gönderileceği söylenince bekledim. 10 gün geçti ürün gelmediği gibi bilgi de verilmediği için temin edilemiyorsa para iadesi yapılmasını talep ettiğim bir mail gönderdim.

Ürünü de başka bir siteden satın aldım 2. gün elimdeydi.
1 Eylül'de hesap bilgilerimi istediler, gönderdim ama paramı göndermiyorlar. Sorduğumda 7 iş günü içerisinde gönderilir demişlerdi. Gelmeyince tekrar bilgi istedim, bu sefer 10 iş günü denildi. Sürekli oyalama politikası.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şeyda Ç.
  22 Eylül
  16:14

  21 Eylül'de iade ücretimi yatırdılar. Firmadan bir daha alışveriş yapmayı düşünmüyorum. Fiyatları uygun olabilir ancak ürünle ilgili sorun yaşanması durumunda ilgisiz bir firma. Basit bir iade işlemi için yaklaşık 1 ay sıkıntı yaşadım. Bu yüzden kimseye tavsiye etmem.

 • Şeyda Ç.
  17 Eylül
  16:51

  Tarafıma hiçbir bilgi aktarılmadı. Bekletilmeye devam ediliyor.

 • 15 Eylül
  13:23

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 444 28 41 numaralı Korayspor Müşteri Hizmetleri'mizi mesai saatleri içinde arayabilir, resmi mail adresimiz info@korayspor.com adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Koray Spor Spor Malz. San. Tic. Ltd. Şti.