05 Ocak 2015

Koray Spor Faturasız İade Hakkında Bilgiye Sahip Değil!

Ürün içinde gönderdiğim faturanın olmadığının savunan Koray Spor çalışanları bakın kanun ne diyor; faturasız ürün de iade alınabilir! Şirketinizin sattığı malların tüketiciler tarafından iade edilmesi halinde şirketinizce gider makbuzu düzenlenecek ve tüketiciden iade edilen mala ait fatura ve benzeri belge bu makbuz ekinde geri alınacaktır. Gider makbuzunda, iade edilen malın KDV'si satış bedelinden ayrı gösterilmek suretiyle bu tutar indirim konusu yapılarak işlem düzeltilecektir. Diğer taraftan, iade edilen mala ait fatura veya benzeri belgenin fiili imkansızlıklar nedeniyle ibraz edilemediği durumlarda ise aynı şekilde gider makbuzu düzenlenecek ve ibraz edilemediği açıkça belirtilecektir.

Tarık 1.382 Okunma

Cevaplar

  • Tarık08 Ocak 2015

    Ben yazmışım siz nasıl cevaplamışsınız önce şikayet okunur sonra şikayete göre çözüm önerisi sunulur siz otomatik cevaplama moduna geçmişsiniz bunun çözüm üretmeyle uzaktan yakından ilgisi yok

  • Koray Spor Temsilcisi08 Ocak 2015

    Ürün İade İşlemleri Tüketici Kanunun Cayma Hakkı maddesi gereğince 7 iş günü içerisinde, satın almış olduğunuz ürün/ürünleri aşağıdaki aşamaları tamamladıktan sonra İADE işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Tarafınıza gönderilen faturanın arka yüzünde bulunan Değişim/İade talep formunu (İade sebebi belirterek ve imzalı olması kaydıyla) eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. Ürünlerin etiketleri ve de bilgilendirme yapışkanları çıkarılmamış olmalı ve ürüne zarar verilmeden denenmiş olmalıdır. Ürünlerin, bütün aksesuarları ve ambalaj malzemeleri de dâhil olmak üzere eksiksiz bir şekilde, hiç bir açıdan zarar görmemiş, kullanılmamış ve de yeniden satılabilecek durumda olmaları gerekmektedir. Ürün, teslim alındığı zaman ki hali ile orijinal ambalajında ve de orijinal faturası ile birlikte gönderime hazır olmalıdır.(Ürün paketlerinin üzerinde, koli bandı veya herhangi bir yazı yazarak deforme olmamalıdır.Bu şekilde gönderilecek kargolar kabul edilmeyecektir.) Gönderimlerinizi, YURTİÇİ KARGO ile göndermeniz gerekmektedir. Bu kargo dışında tarafımıza gönderilecek ürünler kabul edilmeyecektir. Yukarıda belirtilen işlemleri tamamladıktan sonra ürününüzün İadesini ÜCRETSİZ KARGO avantajı ile aşağıdaki adrese gönderebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön