08 Nisan 2013

Koray Spor Bir Ayakkabıyı Gönderemediler!

İnternetten Ocak ayında sipariş verdim. Gelen ayakkabıyı henüz 2. kez giymeme rağmen ön- uç kısmından açılma yaptı. Ayakkabıyı garantiye gönderdim. Ayakkabı değerinde hediye çekim olduğunu ve başka bir ürün alabileceğimi söylediler. Aynı modeldeki ayakkabı stoklarda tükenmişti. Ben de aynı model ama sadece farklı bir renkte olanı istediğimi söyledim ve bunu 2-3 defa belirttim.

Ama buna rağmen bu defa da farklı bir numarada ayakkabı göndermişler. Şimdi Nisan ayındayız. 3 aydır doğru düzgün bir ayakkabı giyemedim. Artık ne hediye çeki ne ayakkabı ne de bu mağazayla alışveriş yapmak istiyorum.. Sadece paramı geri iade etsinler. Beni futboldan , internetten alışveriş yapmaktan bile soğuttular.

Aziz 273 Okunma

Cevaplar

  • Aziz09 Nisan 2013

    Ayakkabının 42,5 numarasını İSTEMEDİM. Siz yanlış not almışsınız. Garantiye gönderilen önceki ayakkabıdan model ve rahatlık olarak çok memnun olduğumu söyledim. Ama önceki model tükendiği için de Sade ve sadece önceki ayakkabının rengi değiştirilsin İSTEDİM. Kendi ayakkabı numaramı çok iyi biliyorum. Bir siparişte farklı diğerinde farklı numara istemem. İşi doğru düzgün yapamıyorsunuz bari kendi hatalarınızı kabul edin.

  • Koray Spor Temsilcisi09 Nisan 2013

    Sayın Tüketicimiz, Konuyu araştırdım. Sizin iadeniz kabul olmuş ve iadenize istinaden telefon kayıtlarına göre çalışan arkadaşımız ile mutabık olup ayakkabının 42,5 numarasını istemişsiniz. Bu görüşmenize istniden 42,5 numarası tarafınıza kargolanmıştır. Ürününüz tarafımıza ulaşmıştır ve 42 numarası ile değiştirilerek gönderimi yapılacaktır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön