20 Aralık 2014

Koray Spor Ayakkabıda Kısa Sürede Yırtık Oluştu.

Koray Spor'dan kurban bayramında Nike force spor ayakkabısı 200 TL'ye aldım. 2.5 ay giydim her zaman değil tabi. Ve git gide ayakkabının üst tarafında küçük küçük yırtılmalar oluştu. Bir çiftinde değil iki çiftede oluştu eğer bir çiftte olsaydı kullanıcı hatası derdim, ama ikisinde de oldu ve zamanla bu yırtıklar büyüdü hem garantisi olduğu halde 2.5 ayda oluşmuştu hiç memnun kalmadım.

İlk defa bu kadar pahalı ayakkabım olmuştu zaten her zaman alınmıyor. Şimdi tüketici haklarına şikayette bulundum, 1 ay beklememi istiyorlar değiştirirler inşallah yoksa dava açacağım. İçimiz yandı bir daha zaten almam. 200 TL çöpe mi gitti, biri bunu açıklasın yazık insanların parasına...

Ece 2.117 Okunma

Cevaplar

  • Koray Spor Temsilcisi23 Aralık 2014

    Sayın Tüketicimiz, Şikayet var sitesi üyeliğimiz sonlandığı için şikayetinize yeni ulaşmış durumdayız. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Tüketici Hakem Heyetine şikayetinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sorun, Şikayet veya önerilerinizi [email protected]'a yapabilirsiniz daha hızlı sonuca ulaşabiliriz. Aldığınız ürün de üretimden kaynaklanan bir sorun, defo ya da tahriş olduğu durumlar da 30 iş günü içerisinde şikayetinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ürünleri Koray spor firması olarak şirketimiz İNCELEMEMEKTEDİR. Şikayetiniz markaların inceleme birimleri tarafından değerlendirilir ve de sonuca ulaştırılır. Türkiye'deki distribütörlüğe gönderilerek uzmanlar tarafından tüm dünyada geçerli olan standartlara uygun olarak incelenmektedir. Üründeki sorunun materyal kusuru bulunup bulunmadığının testlerinden geçmektedir. Kullanımdan kaynaklı sorunlarda kabul edilmeyerek red mektubu gelmektedir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön