17 Eylül 2015

Kopazar.com Kullanılmış Kod Hakkında!

Kopazar.com' dan aldığım 400 cashlik kod kullanılmış çıktı. Yetkilere mesaj attığımda bana benim kullandığımı ima eden bir mesaj atıldı. Ya kardeşim 15 liralık şey için neden ben sana ağız yorayım 2 gündür oyaladılar beni sonrada sen kullanmışsın diyorlar herkes den böyle 15 lira 15 lira zengin olurlar!

Musa 614 Okunma

Cevaplar

  • Kopazar.com Temsilcisi28 Ağustos 2017

    Değerli Üyemiz, Şikayetvar platformuna yeni katıldığımız için şikayetinize şuan dönüş sağlayabiliyoruz.Kayıtlarımızı incelediğimizde o tarihte satın almış olduğunuz 400 cash kodu oyun firmasına iletilmiş ve firmadan alınan kod kullanım bilgileri sizinle paylaşılmıştır.Firmadan gelen kullanım bilgisi kodun siz satın aldıktan sonra oyundaki karakterinize yüklenmiş olduğunu gösteriyor ,bu durumda hala oyundaki hesabınıza cash yüklenmedi ise oyun yönetimine ticket atmanız konusunda arkadaşlarımız sizi yönlendirmişlerdir.Konuyla ilgili bizlere iletmek istediğiniz bir mesajınız var ise canlı destek hattımız üzerinden veya e-mail adresimizden dilediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.. Kopazar - Online Oyun Pazarınız

  • Musa17 Eylül 2015

    Kopazar.com dan aldığım 400 cash lik kod kullanılmış çıktı. Yetkilere mesaj attığımda bana benim kullandığımı ima eden bi mesaj atıldı. Ya kardeşim 15 liralık şey için neden ben sana ağız yapayım 2 gündür oyaladılar beni sonrada sen kullanmışsın diyorlar herkes den böyle 15 lira 15 lira zengin olurlar böyle hakkımı helal etmiyorum bir daha da kesinlikle alışveriş yapmayacağım kimseye de önermem paranız yalan olur.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön