03 Şubat 2016

Konyalı Saat Firma Tarafından Garanti Belgem Kaybedildi

15.09.2015 tarihinde Symbol AVM şube çalışanı M*** b*** telefon ile danışarak Tissot marka saatimi kargo ile gönderdim. Dikkatlice yaptığım paketin içerisine, saatimi göndermeden telefonda geçerliliğini sorduğum uluslararası garanti kartını ve arızaların yazdığı dilekçemi koydum. 16.09.2015 tarihinde garanti kartının ve saatin ellerine ulaştığının teyidini aldım. Saatimi kendileri 208*** tamir numarası ile The Swatch Group a gönderdiler. Fakat saatimin garanti belgesinin 'Konyalı Saat' in 'The Swatch Group' a yaptığı gönderimde kaybolduğunu öğrendim. Bu tarihe kadar mağduriyetimin giderilmesi için bekledim fakat hiçbir gelişme olmadı saatim tarafıma garantisiz olarak iade geldi.

Fatih 1.193 Okunma

Cevaplar

  • Fatih12 Ekim 2016

    Merhaba, garanti kartımın Swatch groupta olduğu bilgisi tamamen sizin uydurmanızdır. Kendileri ile sizden sonra defalarca görüştüm, sizin kaybettiğinizi ve zararı karşılamanız gerektiğini söylemekteler. Neyse ki Amerika Tissot saatimi garanti kartı gözetmeksizin ücretsiz tamir etti. Sizin ve Türkiye Tissot servisi Swacth Group un adına defalarca özür dilediler. Yardımlarınız için teşekkür etmeyi çok isterdim, ama ne yazık ki "size ve Swacth Group a yazıklar olsun" demekten başka bir temennide bulunamayacağım. Saygılarımla. Fatih Tanış.

  • Konyalı Saat Temsilcisi01 Haziran 2016

    Merhaba Konu ile ilgili olarak yurt dışından satın almış olduğunuz ürünün garanti belgesi Swatch Group tarafında olduğu bilgisi alınmıştır. Faturanız ile işlem yaptırmak ve garanti belgenizi tekrar talep etmek için ürünü satın aldığınız satış noktası ile yada Swatch Group ile görüşerek bilgi ve yardım alabilirsiniz. Bilgilerinize sunarız Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön