24 Ekim 2016

Konyalı Saat Mağazadan Alınan Ürünün Aynı Gün İadesi.

Konyalı Saat Mall of İstanbul şubesinden 1 önceki gün almış olduğum 2 saatin 1 tanesini bir sonraki gün kız arkadaşım beğenmediği için iade etmek istedim. Fakat internet sitelerinden alınan siparişlerde iade işleminin olduğunun bilgisi verildi. Mağazalardan alınan ürünlerde iade işleminin yapılmayacağını ve değişim işleminin olacağını belirttiler ama ben iade işlemi istiyorum. Nasıl bir müşteri anlayışı ise haksız müşteri saatçi haklı konumuna düşerek müşterisini kaybettiler.

Müşteri memnuniyeti ve duyarlığının olmadığı az biraz empati yapıldığında anlaşılacaktır. Bizde perakende işi yapıyoruz ve en son istediğimiz şey kendimizin müşteriye karşı haklı çıkmamızdır, çünkü müşterimizi kaybetmiş oluruz. Bu hareketlerini bütün Forum sitelerinde ve tanış olduğum gazetelerde köşe yazarı olan arkadaşlarımla paylaşacağımı da yetkililerin bilmesini rica ederim.

Harun 1.256 Okunma

Cevaplar

  • Konyalı Saat Temsilcisi10 Ocak 2017

    Sayın Harun Taştan, Mesafeli satış sözleşmesi gereğince internet mağazamız üzerinden yapılan alışverişlerde ürünlerimiz inceleme fırsatı olmadan satın alındığı için müşterilerimizin değişim / iade hakları bulunmaktadır. Ancak mağazalarımızdan yapılan alışverişlerde ürünü görerek, inceleyerek satın aldığınız için üründe üretimsel bir sıkıntısının mevcut olması durumu dışında iade seçeneği bulunmamaktadır. Ürün bedelinde daha sonra tüm mağazalarımızda geçerli kullanmak üzere alışveriş çeki alabilir yada değişim yapabilirsiniz. Bilgilerinize sunarız Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön