20 Şubat 2013

Konusarakogren.com Hizmet Kalitesi Yetersiz!

3 aylık eğitim paketi üyeliği aldım ve stabil olarak bir öğretmenle derslere devam edemedim.Bu durum bayağı sıkıntı yaratıyor çünkü bir hocaya alışmak bayağı zaman alıyor.Diğer şikayetim ise ders erteleme sayısının çok az olması.

Faruk 2.310 Okunma

Cevaplar

  • Faruk01 Mayıs 2013

    Malesef benim isteğimle j-joca değişikliği olmadı bir keresinde yeni hocaya diğer hocamın nerede olduğunu sorduğumda bana sanki karşısında çocuk varmış gibi "işi var demişti".1 aylık eğitim aldığımda memnun kaldığım doğru amanda adında işini çoık seven eğitmen vadı fakat ikinci sözleşmede durum eskisi gibi değildi....:(((

  • Konusarakogren.com Temsilcisi18 Mart 2013

    Sistemimizde bulunan eğitim paketleri ile ilgili haklar, sitemizde açıkca belirtilmekte ve kayıt esnasında öğrenci adayları ile paylaşılmaktadır. Şikayet sahibi öğrencimiz 2011 yılında aldığı eğitimden memnun kalmış ve verdiği kısa aranın ardından sistemimizdeki derslerine yeniden devam etmek adına Şubat 2012 de kendi inisiyatifi ile yeni bir paket satın almıştır. Satın aldığı 3 aylık pakette her ay için 5 adet ders erteleme, toplamda 15 adet ders erteleme hakkı bulunmaktadır. Konuşarak Öğren olarak, sistemimizde yer alan öğrencilerimize farklı sesler de duymaları adına ortalama 2 ayda bir eğitmen değişikliği önermekteyiz. Yaptığımız incelemede öğrencimizin çeşitli zamanlarda kendisi ile gerçekleştirilen memnuniyet aramalarında eğitmenleri kendi isteğiyle değiştirdiğini görmekteyiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön