17 Ocak 2014 #2240656

Konuşarak Öğren Sıfır Müşteri Memnuniyeti

Şirket kurallarını belirlerken, müşteri memnuniyetini hiç düşünmemişler. 1.si para iadesi yapılmıyor, 2.si ders sürenizi ödediğiniz ücret dahilinde 30dk'dan 40dk'ya dahi çıkaramıyorlar. Fakat extra ödeme yaparsanız 30dk'dan 40dk'ya rahatlıkla çıkabilirsiniz. Resmen müşteriden nasıl daha fazla para kopartırız şeklinde bir sistemleri var.


Satış temsilcileri müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik çözüm bulmuyor. Sanki bir robot gibi sürekli aynı çözümleri sunuyorlar. Müşteriyi dinleme konusunda hiç bir bilgileri yok!


Müşterileriniz derslerine hayatlarından memnun bir şekilde devam etmeli ve bu sizin vizyonunuz olmalı. Kuralları değiştirmek sizin elinizde!

Merve 5.688 Okunma

Cevaplar

  • Konuşarak Öğren Temsilcisi14 Ağustos 2014

    Konuşarak Öğren bütün paket türlerini şeffaf ve eşit bir şekilde tüm öğrencilerine bildirmekte ve uygulamaktadır. Konuyla ilgili ayrıntılar ayrıca web sitemizde açıkça belirtilmektedir.

  • Merve21 Ocak 2014

    Şikayetimle ilgili ne arandım ne de herhangi bir bilgilendirme aldım. KonusarakOgren.com'u araştıranlara kesinlikle tavsiye etmiyorum. Buna benzer diğer kuruluşları araştırıp tercih edin.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön