04 Nisan
Yorum Yap
#10306078

Konfor Mobilya Teslim Edilmeyen Sandalyeler

20 Ocak 2018 tarihinde Gaziemir Konfor Mobilya'dan aldığım salon takımının 6 sandalyesi sözde 45 gün içerisinde teslim edilecekti. Aylardır salonumun ortasında koca bir masa yanında sandalyeler olmaksızın durmakta. Bayinin fabrikadan fabrikanın da bayiden haberi yok! Bir gün satış yetkilisi arıyor haftaya cuma gelecek diyor o gün geliyor arıyoruz böyle bir bilgilerinin olmadığını söylüyorlar. Eğer sorunum en kısa sürede çözülmezse aldığım bütün ürünleri Hakem Heyeti aracılığıyla iade edeceğim.

Vedat 1.653 Okunma

Cevaplar

 • Konfor Mobilya Temsilcisi12 Temmuz

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz üzerine yaptığımız incelemede ürünlerinizin tarafınıza teslim edildiğini tespit ettik. İyi günlerde kullanmanız dileklerimizle, Konfor Müşteri Hizmetleri.

 • Vedat03 Mayıs

  Geçici olarak farklı renkte de olsa en azından sandalye geldi.

 • Vedat24 Nisan

  Gerçekten sorunumu buraya yazmam çok işe yaradı. Artık daha profesyonel yalan söyleniyor. Bu sefer de kalite kontrolden geçememiş sandalyelerimiz. Dün teslim edilecekti bugün tekrar arıyorum kalite kontrolden geçemedi. Sözde kurumsal olan dolandırıcıları Tüketici Hakem Heyeti ile kalmayıp bunu bir şirket politikası haline dönüştürdükleri için bimer ve CİMER'e de şikayet edeceğim öyle parayı almaya gelince nakit ürünü vermeye gelince sallamasyon yaparak olmuyor bu işler. Saadet zincirinden pek bir farkı olmayan bir süreç gidiyor bu marka. Olmayan ürünleri satıp parasını alıyorlar. Kendi kafalarına göre insanları mağdur edebileceklerini sanıyorlar. En son koltuk takımı ve yatak odası takımıyla beraber aldığım her şeyi iade edeceğim. Bu markayı almayın aldırmayın. Ya da alın zaten ürün getirmiyorlar.

 • Vedat18 Nisan

  Sorunu buraya yazmam gerçekten çok işe yaradı. Artık daha yaratıcı bahaneler buluyorlar. Sandalyelerden hala haber yok.

 • Konfor Mobilya Temsilcisi05 Nisan

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ile ilgili her türlü taleplerinizi Türkiye’nin her yerinden 0 850 811 06 06 numaralı iletişim hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Konfor Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler