28 Ocak
Yorum Yap
#11509599

Konfor Mobilya Teslim Edilemeyen Sipariş!

28.12.2018 tarihinde İzmir Manavkuyu Konfor Yatak mağazasından çift kişilik baza ve yatak siparişi verdim. Bugün tam 1 ay oldu, hala ne zaman teslim edileceği ile ilgili bilgi veremiyorlar. Sistem şöyle sistem böyle, üretime girdi mi göremiyoruz üretimden çıktı mı göremiyoruz gibi geçiştirme cevaplar geliyor. Üretimde aksama oldu, sünger tedarik edemedik gibi sanki fabrikanın şefi benmişim gibi bahanelerle 1 ay salladılar. Parayı peşin alırken iyi, ama paramızla rezil olduk iki haftadır yerlerde yatıyoruz. Mümkünse siparişimi iptal edip paramı da geri alacağım. Bir daha asla.

Uras Uras 3.987 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Konfor Mobilya Temsilcisi04 Şubat

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz üzerine yaptığımız incelemede ürünlerinizin 02.02.2019 tarihinde tarafınıza teslim edildiğini tespit ettik. İyi günlerde kullanmanız dileklerimizle, Konfor Müşteri Hizmetleri.

  • Konfor Mobilya Temsilcisi31 Ocak

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ile ilgili her türlü taleplerinizi Türkiye’nin her yerinden 0 850 811 06 06 numaralı iletişim hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Konfor Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler