08 Haziran 2018
#10535453

Konfor Mobilya Sözleşme Tarihi Hiçbir Şekilde Uygulanmıyor

Nisan ayında sipariş verdiğimiz koltuk için sözleşme de yazan teslim tarihinin geçmesine rağmen hiçbir şekilde iletişim kurmadan hala teslim edilmemiştir. Arayıp teslimat tarihini sorduğumuzda da. Sorumsuz bir şekilde teslim tarihini henüz 7 gün geçmiş diye cevap verilmiştir. Hiçbir şekilde şube harici hiç bir aramaya da cevap verilmiyor. Bilindik marka ve değerli bir firma sanılanın tam aksi müşteri memnuniyeti koskoca bir 0.

Fatih Fatih 685 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Fatih11 Temmuz 2018

  11.07.2018 tarihinde genel müdürlükten l... ... Hanım ile yaptığımız görüşmede ayıplı olan ürünün yenisi ile değiştirilmesi isteğimin firma tarafından kabul edildiği, en kısa süre içinde tekrar bilgilendirileceğim ve en kısa sürede yeni ürünün teslim edileceği bildirildi. Müşteriye karşı yapıcı ve nasıl konuşması gerektiğini bilen ve elinden geleni yaptığını inandığım l... ... Hanım'a çok teşekkür ederim...

 • Fatih18 Haziran 2018

  Ürünüm çok Zorlu bir süreç sonucunda teslim edildi. Ancak teslim edilen ürünlerde bir çok üretim hatası bulunmaktadır. Teslim eden personeliniz tarafından her bir hatanın ( üretim hatası) rapor ve resimleri bulunmaktadır. En kısa süre içinde mağduriyetimin giderilmesi istiyorum.

 • Konfor Mobilya Temsilcisi18 Haziran 2018

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz üzerine yaptığımız incelemede ürünlerinizin tarafınıza teslim edildiğini tespit ettik. İyi günlerde kullanmanız dileklerimizle, Konfor Müşteri Hizmetleri.

 • Fatih13 Haziran 2018

  Yalanda zirvenin de zirvesi. Akşam 23.00 teslimat yapacaklarını söylüyor şube müdiresi b... Hanım. Hakkımı yiyen herkesin müdüründen müşteri temsilcisine, haram olsun çoluk çocuğunuzun boğazında kalsın.

 • Fatih13 Haziran 2018

  Konfor Mobilya genel Müdürlüğü nisan, mayıs, haziran. Artık bence müşteri temsilcisi haricinde daha yetki sahibi, bunca yaşadıklarımdan sonra varlığına inanmasam da varsa sözü ne sadık bir şahıs ile görüşmek istiyorum.

 • Fatih13 Haziran 2018

  Konfor Mobilya Modoko şube müdiresi b... Hanım dün telefon görüşmemizde bugün 17:30 için teslimat sözü verdi. İnandım ama yine bir yalan. Sat 18:00 şube müdiresi b... Hanımın yanıtı. Kamyon bulamadık...

 • Fatih12 Haziran 2018

  Sözleşme tarihine uyulmadı. Söz verildi yine dedim bir şans verelim. Ama Konfor Mobilya müşteri memnuniyetinde 1 numara. Genel müdürlükten kimse arayıp muhatap bile olmuyor.

 • Fatih08 Haziran 2018

  Hazır mesajlar yerine arayıp müşteri ye açıklama yapmayı deneyin böyle bir firmaya hiç yakışmıyor... 2 sefer alışveriş yaptım her ikisi de sıkıntılı.

 • Konfor Mobilya Temsilcisi08 Haziran 2018

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ile ilgili her türlü taleplerinizi Türkiye’nin her yerinden 0 850 811 06 06 numaralı iletişim hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Konfor Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları