18 Ocak
Yorum Yap
#11465731

Konfor Mobilya Sancaktepe Parayı Alıp Teslimini Yapmıyor!

Yaklaşık bir ay önce Konfor Mobilya İstanbul Sarıgazi'deki Sancaktepe SB'den koltuk takımı ve yatak odası takımı sanırım 2018 Aralık 2 haftasında Alanya'ya kurulmak üzere satın aldık. Satın alma işleminde nakit olarak yatak odasının ücreti ödendi. Koltuk takımı ücretini ürün teslimi ve montajından sonra ödeneceğini sözlü olarak beyan etmiştik. Bu esnada son bir hafta içerisinde firma yetkilileri ile yaptığımız görüşmeler (n* hanım) sonucunda kalan ödemeyi yapın hemen sabahtan (18.01.2019) İzmir'den sizin ürün teslim edilmek üzere çıkacak dendi. Bunun üzerine kalan bakiye apar topar ödendi. Ardından firmayı arayıp hangi saatte Alanya'da olacak diye sorduğumda biz size geri dönüş yapacağız dediler.


Yaklaşık iki saat sonra m* bey isminde yetkili ürünü ancak ay sonu teslim edebileceklerini söylediler. Neden böyle bir şey yaptıklarını, durumu dün itibarı ile farklı söylediklerini buna göre bakiyeyi kapadığımız belirtmeme rağmen prosedür böyle 45 günden önce yapamayız cevabını verdi. Öyleyse ürün iade etmek istediğimi söyleyince de beni %15 kesintiniz olur tehdidi ile vazgeçirmeye çalıştı. Söz konusu görüşmeler telefon kayıtlarında mevcuttur. Aslında ürünü Manavgat / Antalya'dan satın alıp iki güne kurmak varken firma yetkililerinin açıklayıcı ve yardımlarından dolayı iyi niyet gösterisi olarak oradan almak istedik. Ama iyilikten maraz doğdu. Firmadan çok ama çok şikayetçiyim.


Keşke bana ay sonu getireceklerini söyleselerdi de ödemeyi yapmasaydım. Tamamen kötü niyet sezmekteyim.

İsmail İsmail 2.304 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Konfor Mobilya Temsilcisi24 Ocak

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebinize istinaden şikayetiniz değerlendirmeye alınmış olup gerekli işlemlerin yapıldığını belirtiriz. İstemeden size yaşattığımız bu durumdan dolayı üzüntü duyuyoruz. Kalite sürecimize katkınızdan dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Konfor Müşteri Hizmetleri.

  • İsmail24 Ocak

    Yönetici kadro olarak ilginize teşekkür ederim. Montaj ustaları çok iyi çalıştı. Fakat Sancaktepe Şb... Yetkilisi konusunda bir çalışma yapmanızı öneririm. Kendi hatalarını ürün satışını gerçekleştiren Nihal Hanım. Zor duruma düşürerek sıyrılmaya çalıştılar.

  • Konfor Mobilya Temsilcisi24 Ocak

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ile ilgili her türlü taleplerinizi Türkiye’nin her yerinden 0 850 811 06 06 numaralı iletişim hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Konfor Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları