28 Ekim 2018
#11083040

Konfor Mobilya Müşteriyi Oyalıyor!

Bir mobilya mağazasına TV ünitesi siparişi vermiştim. 3 kere teslimat tarihini değiştirince siparişimi iptal edip Konfor Mobilya'ya gittim. Mağduriyetimi de anlattım. Bizde böyle şeyler yaşanmaz diye ikna ettiler. Hatta mahcup olmayalım diye en ileri tarihi söyleriz ki kesin olsun dediler. Tabi ki her şey parayı alana kadarmış. 1,5 ay önce TV ünitesi siparişi verdim Konfor Mobilya Çiğli mağazasına. Dün teslimat yapılacağı söyledi.


Cumartesi planımı iptal edip pazara aldım, tüm gün bekledim. Defalarca aradım bugün kesin kurulum yapılacak geç saat bile olsa merak etmeyin dediler. Akşam 6 da her nasıl olduysa araçları bozuldu yolda kalmışlar (!) teslimat pazartesiye kaldı dediler. Zaten böyle bir sorun yaşadığım için gitmiştim Konfor Mobilya'ya, aynı sorunun daha büyüğünü yaşattılar çünkü 1,5 ay televizyonum yerde bekledi.


Dün çok sert çıkıştım telefonda siparişimi iptal etmek istedim. Pazar günleri sevkiyat olmamasına rağmen bana özel araç çıkartıp istediğim saatte teslimatımı yapacaklarını söylediler. Yine inandım. Saat sabah 9'a kadar gelmezse istemiyorum ürünleri dedim. Görüşme sağladılar saat 9 da kapınızda olacak dediler. Saat 10 oldu hala ses yok. Tüm hafta sonumu yediler iki gün programlarımı iptal ettim. Keşke buradaki şikayetleri okuyup karar verseymişim. Herkes oyalanmaktan şikayetçiymiş zaten. Parayı al müşteriyi salla, oyala. Eşim gazeteci kendisi de 2 günlük programı altüst olduğu için zaten küplere bindi. Bu konuda gerekli reklam çalışması tarafımızdan yapılacak. Bir daha kapısından içeri girmem bu firmanın, elimden geldiğince de girecek olanları engellerim bundan sonra.

Damla Damla 1.223 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Konfor Mobilya Temsilcisi31 Ekim 2018

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. İstemeden size yaşattığımız bu durumdan dolayı üzüntü duyuyoruz. Talebiniz üzerine yaptığımız incelemede ürünlerinizin tarafınıza teslim edildiğini tespit ettik. İyi günlerde kullanmanız dileklerimizle, Konfor Müşteri Hizmetleri.

Ziyaretçi Yorumları