08 Mayıs
#11940255

Konfor Mobilya Çiğli Şube Huzurumu Kaçırdı!

24 mart'ta İzmir Çiğli şubesinden satın aldığımız koltuk takımı, yatak odası takımı ve gardırop 4 Mayıs'ta teslim edilsin istedik. Yani oldukça uzun bir süre tanıdık firmaya. Fakat firmaya tanınan bu kadar uzun süre olmasına rağmen koltuklar yetişmedi geç teslim edeceğiz dediler, geç olsun güç olmasın diyerek kabul ettik. 4 Mayıs'ta yatak odası takımı kurulurken şifonyerin biri çatlak çıktı kurulamadı. Gardırop kapağı sorunlu çıktı şu anda kullanılamıyor.


Kuruluma gelen ekip bunlar için teknik servis 6-7 Mayıs'ta gelir dedi, şimdi (8 Mayıs) teknik servise zorla ulaşıyoruz ve teknik servisteki kişi bize 14-15 Mayıs sonrası teknik servis ancak gelir diyor. Eşyaları rahat yerleşmek için erkenden aldık fakat hiçbir şey zamanında kurulmadı. Satış sırasında güvenilir sanmıştık ancak ürünler ile ilgili doğru bilgi bile alamıyoruz. Ben gardırop ne zaman kullanılır durumda olacak ve şifonyer ne zaman getirilecek öğrenmek istiyorum. Tarafıma acil dönüş bekliyorum. Bu konu acil çözülmez ise konuyu farklı alanlarda da paylaşacağım.

Büşra Büşra 2.725 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Konfor Mobilya Temsilcisi21 Mayıs

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa süre içerisinde sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi 0 850 455 0 232 numaralı iletişim hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Konfor Mobilya

  • Büşra15 Mayıs

    Verdiğimiz ürün siparişlerinin bir kısmı belirlenen tarihten daha geç bir tarihte ulaştı. İlk kurulumu yapılan ürünlerden biri gardırop idi. Gardırop kurulduktan sonra ray eksik denilerek öylece bırakıp giden ekibin ardından 2 hafta rayın üretilmesini bekledik. Ray üretildi, 15 Mayıs'ta geliriz diyen teknik servisi akşam 5'e kadar bekledik ve gelen ekipten aslında sadece rayda değil tüm dolap kapaklarının kurulumunda problem olduğunu öğrendik. 4 Mayıs 2019 tarihinde kuruluma gelen ekipten şikayetçi olacağız.

Ziyaretçi Yorumları