Komşuyu Şahit Tutan Yurtiçi Kargo!

Şafak A. |

Ürün satın aldığım bir mağazanın Yurtiçi Kargo ile çalışması dolayısıyla maalesef bu firma ile muhatap olmak zorunda kaldım. Kargonun dağıtıma çıktığı gün tüm gün evde beklememe rağmen gelen olmadı. Aynı gün akşamı adreste bulunamadığıma ve bilgi notu bırakıldığına dair SMS aldım. Ertesi gün dağıtımın yapıldığı şubeyi aradığımda aramızdaki konuşma özetle, tüm gün evdeydim, kimse gelmedi.

"Arkadaşlar gelmiş, komşunuz görmüş, komşuyu şahit tutmuşlar" Neden bilgi notu bırakmadılar? Kağıt bitmiş, Neden aramadılar? Şirket telefonları yok. İnek nerede? Dağa kaçtı? Dağ nerede? Yandı bitti, kül oldu... Bir de üstüne benim evde olduğum nereden belli imiş bunu da söylediler. Sizin geldiğiniz nereden belli? Aaa pardon komşuyu şahit tutmuştunuz değil mi! Ben o komşuyu bulamadım. Ayrıca aramak zorunda da değilim. Bu firmada anlayış böyle maalesef.

Etiketler :

Teslim Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şafak A.
  09 Eylül
  09:18

  Yukarıda yazıldığı gibi tarafıma ne telefon ne de mail ile herhangi bir bildirim yapılmadı. Çalışanlarının nasıl bu mantıkta olduğu ve nereden cesaret alıpta bu şekilde davranabildiğini aşikar.

 • 08 Eylül
  15:09

  Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize e-posta adresi üzerinden geri bildirim yapılmıştır.

  Saygılarımızla

  Yurtiçi Kargo Servisi AŞ

  Müşteri İlişkileri