07 Eylül 2016

Komşuyu Şahit Tutan Yurtiçi Kargo!

Ürün satın aldığım bir mağazanın Yurtiçi Kargo ile çalışması dolayısıyla maalesef bu firma ile muhatap olmak zorunda kaldım. Kargonun dağıtıma çıktığı gün tüm gün evde beklememe rağmen gelen olmadı. Aynı gün akşamı adreste bulunamadığıma ve bilgi notu bırakıldığına dair SMS aldım. Ertesi gün dağıtımın yapıldığı şubeyi aradığımda aramızdaki konuşma özetle, tüm gün evdeydim, kimse gelmedi.

"Arkadaşlar gelmiş, komşunuz görmüş, komşuyu şahit tutmuşlar" Neden bilgi notu bırakmadılar? Kağıt bitmiş, Neden aramadılar? Şirket telefonları yok. İnek nerede? Dağa kaçtı? Dağ nerede? Yandı bitti, kül oldu... Bir de üstüne benim evde olduğum nereden belli imiş bunu da söylediler. Sizin geldiğiniz nereden belli? Aaa pardon komşuyu şahit tutmuştunuz değil mi! Ben o komşuyu bulamadım. Ayrıca aramak zorunda da değilim. Bu firmada anlayış böyle maalesef.

Şafak 158 Okunma

Cevaplar

  • Şafak09 Eylül 2016

    Yukarıda yazıldığı gibi tarafıma ne telefon ne de mail ile herhangi bir bildirim yapılmadı. Çalışanlarının nasıl bu mantıkta olduğu ve nereden cesaret alıpta bu şekilde davranabildiğini aşikar.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi08 Eylül 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize e-posta adresi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön