21 Ocak 2014 #2246563

Kompedan'ın Etiket Fiyat Mağdur Ediyor

Bursa - Fevzi Çakmak Caddesi'nde bulunan Kompedan şubesinden mağaza önünde teşhir edilen ürünlerin fiyat etiketleri ,99 kuruş ile bitmektedir. 4,99 TL lik iki adet ürün alıp kasaya gittiğimde 10,00 TL tuttuğunu söylediler. Kredi Kartımdan 9,98 TL çekmelerini istediğimde ürün fiyatının sistemde 5 TL olarak göründüğünü o yüzden 10,00 TL çekeceklerini söylediler.


Benim veya birçok müşteri için 1 kuruş pek bir anlam ifade etmeyebilir ancak binlerce müşteriden fazladan alınan kuruşlar toplandıkça büyük bir miktarda haksız kazanç elde edilmesine neden olmaktadır. Kompedan ve bir çok firma bunu yapmaktadır. Ya etikette yazılan fiyattan ürün satın ya da etikete düzgün fiyat yazın.

İzzet 536 Okunma

Cevaplar

  • Kompedan Temsilcisi23 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle marka ve ürünlerimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Mağazamızda yaşadığınızı belirttiğiniz rahatsızlıktan ötürü üzgün olduğumuzu belirtir, konuyu tarafımıza ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili şirket bünyemizde gerekli inceleme ve müdahaleler yapılacaktır. Farklı konu ve hususlardaki fikirlerinizi, aşağıda paylaşmış olduğumuz iletişim kanallarıyla bize ulaştırabilir, aktarımlarınızın bizi memnun edeceğinden emin olabilirsiniz. Saygı ve sevgilerimizle, Kompedan Spot Çamaşırları LTD ŞTİ. İç Denetim Departmanı Bize ulaşabileceğiniz iletişim bilgileri; TEL : 0212 474 98 98 FAKS : 0212 489 31 61 E-POSTA: [email protected] WEB : "http://www.kompedan.com.tr/" ADRES: Spot Çamaşırları LTD ŞTİ Bağlar mah. Mimarsinan cad. NO:7/1 Yıldızlar plaza Güneşli/İST

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön