07 Şubat 2014 #2280950

Kompedan İkinci Defa Beni Mağdur Ediyor!

İzmir İnönü caddesi Hatay mağazasından aldığım gecelik pijama takımı ilk yıkamada su çekti. Daha önce de yine markanızdan aldığım pijama takımında aynı sorun oluşmuştu. Personeliniz defalarca ürün su çekmez, çekse de en fazla 1-2 cm çeker eğer fazla çekerse getirin değiştiririz demişlerdi.


Mağazaya ürünle ilgili gittiğimizde personeliniz ürünün değişiminin olamayacağını, kullanılmış mala girdiğini ve size su çektiğini söyledik, bilerek aldınız cevabını verdiler ama bana böyle bir şey söylenmedi. Ne mağaza müdürü ne de personelleriniz müşteriye önem veriyor. Mağduriyetimin bir an önce çözülmesini talep ediyorum.

Beste 649 Okunma

Cevaplar

  • Kompedan Temsilcisi10 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle marka ve ürünlerimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Mağazamızda yaşadığınızı belirttiğiniz rahatsızlıktan ötürü üzgün olduğumuzu belirtir, konuyu tarafımıza ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili şirket bünyemizde gerekli inceleme ve müdahaleler yapılacaktır. Farklı konu ve hususlardaki fikirlerinizi, aşağıda paylaşmış olduğumuz iletişim kanallarıyla bize ulaştırabilir, aktarımlarınızın bizi memnun edeceğinden emin olabilirsiniz. Saygı ve sevgilerimizle, Kompedan Spot Çamaşırları LTD ŞTİ. İç Denetim Departmanı Bize ulaşabileceğiniz iletişim bilgileri; TEL : 0212 474 98 98 FAKS : 0212 489 31 61 E-POSTA: [email protected] WEB : "http://www.kompedan.com.tr/" ADRES: Spot Çamaşırları LTD ŞTİ Bağlar mah. Mimarsinan cad. NO:7/1 Yıldızlar plaza Güneşli/İST

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön