31 Ekim 2015

Kompedan Pijama Değişikliğinde Sorun Çıkaran Yöneticiniz!

23.10.2008 tarihinde Kayseri düvenönü şubenizden aldığımız pijamamızı değiştirmek için geri götürdüğümüzde, mağaza personeliniz ve mağaza müdür yrd. N*** B** T*** isimli olduğunu söyleyen hanımefendi, değişim konusunda bize yardımcı olmak yerine ürünü eline alıp sağını solunu koklayarak bu ürün yıkanmış alamam dedi, ürün bana hediye gelmiş olup, ürünü beğenmedim giymedim kullanmadım bu ürünü bu şekilde almama hakkınız olduğunu sanmıyorum, ürün için tüketici haklarına da dilekçe yazacağım, ayrıca yöneticinizin sözleri hitap şekli ve saygısızlığından da şikayetçiyim ve bu ürünü iade etmek istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Osman 1.163 Okunma

Cevaplar

  • Kompedan Temsilcisi22 Şubat 2016

    Değerli Müşterimiz, Markamıza ve ürünlerimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz, rahatsızlık duyduğunuzu belirtmiş olduğunuz durumdan dolayı öncelikle üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Durumu tarafımıza ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili Perakende satış müdürlüğümüz tarafından gerekli inceleme ve müdahaleler ivedi ile yapılacaktır. Bu ve benzeri durumlar ile ilgili yorum ve önerilerinizi bizlerle paylaşabilir, dile getireceğiniz hususların bizleri memnun edeceğini önemle belirtmek isteriz. Saygı ve sevgilerimizle, Eko Giyim Tekstil Mağazacılık A.Ş. Namık Kemal Mah. Billur Sok. No:32/2 Ümraniye / İstanbul Tel : +90 216 521 2750 Fax : +90 216 443 1957 E-Posta : [email protected]

  • Osman03 Kasım 2015

    23.10.2015 tarihinde Kayseri düvenönü şubenizden aldığımız pijamamızı değiştirmek için geri götürdüğümüzde, mağaza personeliniz ve mağaza müdür yrd. Nız Belma Topbaş isimli olduğunu söyleyen hanımefendi, değişim konusunda bize yardımcı olmak yerine ürünü eline alıp sağını solunu koklayarak bu ürün yıkanmış alamam dedi, ürün bana hediye gelmiş olup, ürünü beğenmedim giymedim kullanmadım bu ürünü bu şekilde almama hakkınız olduğunu sanmıyorum, ürün için tüketici haklarına da dilekçe yazacağım, ayrıca yöneticinizin sözleri hitap şekli ve saygısızlığından da şikayetçiyim ve bu ürünü iade etmek istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön