31 Ekim 2016

Komik Bir Turkcell Olayı...

Yıllar önce kullanmadığım faturasız Avea hattım bilgim dışında Turkcell'e taşınıyor. Bu hat ile usulsüzlük yapılıyor. Polis beni ifadeye çağırıyor ve bunu orada öğreniyorum. Israrlarıma rağmen Turkcell bayisinin iletişim bilgileri verilmiyor. Polis benim karışmamamı sadece ifade verip gitmemi söylüyor. Daha sonra suçlu bulunuyor, dosya kapanıyor. Aradan yıllar geçiyor ve ben Turkcell'den telefon almak için karar veriyorum. TİM 'de kara listede olduğumu ve bu yüzden bana telefon verilemeyeceğini söylediler.

İstersem eğer Turkcell'e dilekçe yazarak bu problemi çözebileceğimi de eklediler. Dilekçe yazıyorum ve gönderiyorum aradan birkaç gün geçiyor kimliğimi de göndermem gerektiğini söylüyorlar. Müşteri hizmetlerini aramaktan durumu anlatmaktan artık sıkıldım. Hala kara listedeyim ve telefon alamıyorum. Sorduklarında Turkcell Platinium ayrıcalığı diyoruz. Komiksin Turkcell.

Kazım 235 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi02 Kasım 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi31 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Kazım 31 Ekim 2016

    Siz zahmet etmeyin ben yazarım. Değerli Müşterimiz, ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, turkcell İletişim Hizmetleri a. ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön