22 Temmuz 2015

Komagene Ramazan Kampanyası Sorunu.

16.07.2015 tarihinde 18:30 saatinde sitesinde gördüğümüz ramazan boyu %50 kampanya videosu üzerine 1 kg sipariş verdik. Saat 19:20'de sipariş elimize 1,5 kg kampanyalı gelmesi gerekirken yine aynı miktar olan 1 kg olarak geldi. Ümraniye bayisine telefon ettiğimde kendilerine arefe günlerinin kampanyaya dahil olmadığı bilgisinin geldiğini söylediler.

Kampanya videosunda ise ramazan boyu %50 ifadesi kullanılıyordu ve bu video arefe günü saat 20:30'de sitelerinden kaldırıldı. Anlayacağınız arkadaşlar arefe gününü ramazandan saymayıp bir güzel insanları kandırıyorlar. Henüz bu konuda mail adresime ve telefon numaramı vermeme rağmen geri dönmediler.

Hasan 2.100 Okunma

Cevaplar

  • Hasan'ın Teşekkür Mesajı25 Temmuz 2015

    Yapılan görüşme neticesinde bu ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.

  • Hasan25 Temmuz 2015

    Bu hafta beni Komagene genel müdürlüğünden göndermiş olduğum şikayet mailine binaen aradılar. Arefe günü saat 24:00 a kadar kampanyanın devam ettiği ama 19:00 a kadar sipariş kabul edildiği söylendi. Bana yapılan işlemin yanlış anlamadan kaynaklandığını belirterek özür dilendi ve bir daha böyle olmaması için görevlilerin uyarılarak istenirse siparişin geri kalan kısmını talebim doğrultusunda ne zaman olursa gönderileceği taahhüdünde bulunuldu.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön