30 Ocak 2014

Kom Mayo ve Tekstil'den Aldığım Ürünün Rengi Attı

Malı alırken bunun havuzda kullanılacağını beyan ettim ama aldığım bu ürün 2 ay içinde inanılmaz derecede beyazladı. Beni bugün aradılar değişim yapılamayacağını söylediler. Fabrikanızı aradım bayan çıktı ve bana dalga geçer gibi mayonun klor koktuğunu söyledi. Tabi ki ben bunu havuzda kullandığımı zaten beyan ettim.


Benim pazardan 20 TL'ye aldığım mayolar da hiç bir deformasyon yok 85,00 TL ye aldığım mayonuz için bembeyaz oldu ve en komik tarafı da bundan beni mes'ul tutmanız. Tüketici olarak ben 85 TL verdiğim ürünü kalitesine, sattığı ürünün arkasında durmasına, köklü bir firma olmasına istinaden aldım. Bildim ki üründe bir hata olursa ben gönül rahatlığıyla KOM markasına güvenebilirim.

Bilge 3.261 Okunma

Cevaplar

  • Bilge30 Ocak 2014

    alo 175 aradım kaymakamlığa tüketici heyetine ürünlerle birlikte hemen başvurma mı söylediler pes etmeyeceğimi söylemiştim görüşmek dileğiyle

  • Bilge30 Ocak 2014

    Cevabınızı okudum, tipik bir bahane üretme takdiği. Ben defalarca söyledim ürünü alırken havuzda kullanacağımı beyan ettim. Ayrca ben ilk defa mayo giymiyorum. İşim bitince mayonun hangi şartlarda kullanacağını temizleneceğini bilmekteyim. makinada degil elde yıkanması lazm bunuda biliyorum haftanın 4 günü havuzda yüzmekteyim. Bunun için firmanızın böyle saçma sapan bahaneler üreterek beni suçlu göstermek gibi bir bahanesi olamaz. İki ayda bir mayo bu şekilde deforme olmaz. Hemde 85 tlik bir mayo. Pazardan aldığım 20 tlik mayolar bile sapasağlam kullanılabilirken KOM markalı bir mayonun bu şekilde deformasyona uğraması çok manidar ayrıca sizin böyle saçma sapan bir cevap vermeniz dahada manidar. Ben dediğim gibi tüketiciyim ve sizden kom olarak ürününüzün kalitesine ve ürünününz arkasında durduğunuza inarak alışveriş yaptım ama boyumun ölçüsünü aldım. Zaten başka insanlarında birçok şikayetleri olduğunu ve bunlarında çözümsüz kaldığınız suçu kendi üstünüzden atarak tüketiciye yüklediğinizi gördüm. Bunu isterdeğiştiirsinz ister değiştirmessiniz ,ama ben de gerekn her yere sizi anlatacağım ve bütün tüketicileride bu konuda uyaracağım. Marka olmak demek sorun çözmek demektir. Yoksa benim alırken kullanma alanımı belirttiğim bir ürün için iki ay içinde deformasyona uğraması sonucu bana siz klorlu suda bırakmışınız diyerek kendini aklamaya çalışmak değildir.

  • Kom Mayo ve Tekstil Temsilcisi30 Ocak 2014

    Merhaba Bilge Hanım Ürününüz firmamızda teknik ekibimiz tarafından incelenmiştir ve raporda da belirttiğimiz gibi fabrikasyon hataya rastlanmamıştır. Üründe tamamen klordan arındırılmamasından kaynaklanan solmalar ve erimeler mevcut. Almış olduğunuz ürün sezonda binleri aşan adette üretildi ve bu konuda tek bir reklamasyon alınmadı. Firmamızdan kaynaklanan bi hata olduğunda ürünümüzün arkasında duruyoruz ve gerekli özeni gösterip iadesini alıyoruz. Fakat bu üründe fabrikasyon bir hata olmadığı için değişimini yapamadığımızı üzülerek bildirmek isteriz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. KOM TEKSTİL A.Ş. Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön