29 Ağustos 2014

Kom Mayo ve Tekstil Ürününün Arkasında Durmuyor.

Kom Viaport Mağazası'ndan sezonda almış olduğum ürünün detaylarında renk atması oldu ve mağazaya getirdiğimde kesinlikle değiştirileceğinden emin olduğum bikinimi kom değiştirmedi. Bana güneş yağından olduğunu iddia ediyorlar, fakat güneş yağı herkes kullanır ve yıkadım da. Kirli bırakmadım sade suyla yıkamıştım hatam buymuş.

İlk giydiğim gün oldu dememe rağmen yapabilecekleri olmadığını, istediğim yere şikayet edebileceğimi oldukça kaba bir dille H.. hanım belirttiler . Öyle ki sezon fiyatından başka bir şeyle değişim yapın fazlasını da vereyim dememe rağmen nereye isterseniz şikayet edin gibi sözler işittim. Asla müşteriye söylenmemeli gereken sözler bunlar ve mağdur edildim. Maliyeti 3 kuruşluk bir ürün yüzünden mağdur olmak çok canımı sıktı başka bir şey değil.

Fatma 2.769 Okunma

Cevaplar

  • Fatma 12 Ekim 2017

    Ne teşekkür edeceğim ya, olumlu sonuçlanan bir şey yok. Kullanıcı hatası deyip bıraktılar. Duyurduğunuz için şikayetvar ekibine teşekkür ederim.

  • Kom Mayo ve Tekstil Temsilcisi01 Eylül 2014

    Merhaba Betül Hanım Ürününüz fabrikamızda teknik ekibimiz tarafından incelenmiştir ve kesinlikle üründe fabrikasyon bir hataya rastlanmamıştır. Ürünün içeriğinde yer alan güneş yağı,güneş sütü vs. kozmetik ürünleri bikininizden tam olarak arındırılmadığı için ürüne zarar vermiştir ve bu durumdan firmamız mesul değildir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Kom Tekstil A.Ş. Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön