Kom Mayo Renk Değişimi!

Halil S. |

Mayıs 2013 ayında aldığımız çocuk mayosunu 1. seferde 4 günlük denizde kullanımla 2. seferde de 10 günlük kaplıca kullanımı olmak üzere toplam 14 günlük kullanımda mor olarak aldığımız mayo komple krem rengine dönüşmüş. İadesi veya değişimi için mağaza kanalı ile Kom Mayo'ya gönderdiğimizde:

Kom Mayo müşteri temsilcisi H.Ş. hanım tarafından kullanım hatası denilerek iade edilmiştir. H*** hanımla telefonla görüştüğümüzde 15. 08. 2013'te eline geçen ürünü titiz bir ARGE çalışması ile renk değişiminin müşteri hatasından olduğunu tespit ettiklerini bu nedenle ürün değiştirme talebimizi uygun görmediklerini beyan etmişlerdir.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Eylül
  09:08

  Merhabalar Halil Bey
  Telefon görüşmemiz de ilettiğimiz üzere mayonuz teknik ekibimiz tarafından incelendi ve mayonuzun yoğun olarak klora maruz kaldığı anlaşıldı. Mayo kumaşlarımıza dünya standartlarına göre klor ölçümü yapılmaktadır ve bu doğrultuda üretime verilmektedir. Klor haslığı çok yüksek seviyelerde iyi çıkmış bir ürünümüzdür. Almış olduğunuz ürün 2011 sezonuna ait çocuk mayosudur ve 2011 den itibaren bu üründen hiç bir şekilde böyle bir reklamasyon alınmamıştır. Firma prosedürümüz gereği fabrikasyon hata olmayan ürünleri kabul edememekteyiz.
  Anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Müşteri İlişkileri
  KOM TEKSTİL A.Ş.

 • Halil S.
  25 Ağustos
  13:50

  Kesinlikle uzak duracağım bir marka.