Kolayotolastik.com Stokta Olmayan Ürün Satıyor!

Ceyhun A. |

25/11/2013 tarihinde bu sitenin üye olana 50TL hediye çeki yanıltmacasına alet olarak siteye üye oldum. 4 adet lastik aldım ve 3 gün boyunca siparişiniz hazırlanıyor denmesine rağmen bana 3. gün arayarak lastiklerin tedarikçilerinde yalnızca 2 adet kaldığını söyleyerek siparişimi iptal ettiler. Madem stoklarınızda bu lastikten yok öyleyse niçin satışa sunuyorsunuz? Beni 3 gün boyunca niçin bekletiyorsunuz? Siparişimi taksitle aldığım için hiç almadığım lastiğin 6 ay boyunca benim kredi kartımdan çekilmesine ve her ay taksitli olarak iade edilmesine niçin müsaade ediyorsunuz? Bu firma yüzünden çok ihtiyacım olan kredi kartının limiti şu an dolmuş durumda ve ben kredi kartımı kullanamıyorum.

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe Ürün-Ücret İade Sipariş İptal

Şikayeti Takip Edenler


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Aralık
  08:58

  Değerli Müşterimiz,

  İlginize teşekkür ederiz.

  Lastik ürün grubunda anlaşmalı olduğumuz 60’tan fazla tedarikçiyle entegrasyonumuz sayesinde, 6.000’den fazla ürün çeşidi için 100.000’den fazla toplam ürün stoğuna erişiminizi sağlamaktayız.
  Bu ürünlerin tedarik sürecinde, özellikle kış sezonunda yaşanılan yoğunluk sebebiyle aynı anda gelen siparişlerin karşılanması esnasında istisnai sorunlar yaşanabilmektedir.


  Yardımcı olabileceğimiz başka bir konu olursa lütfen iletişime geçmekten çekinmeyin.

  Saygılar