Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

Kolay Gelsin 'nin Gelmeden, Geldik Yoktunuz Demesi

Sercan
29 Ağustos 2023 01:08
539
Sercan'ın Teşekkür Mesajı
“Sanırım diğer ekrandada teşekkür etmiştim buradanda edeyim. Konu çözüme kavuştu. Gelen arkadaş son derece kibar ve saygılı yaklaştı. Dün yaşanan aksaklık sebebiyle kendisinin zarar görmesini istemem. Lütfen bu kısmında yetkililere aktarın. Teşekkürler...”

Canlı takipten takip ettiğim kargo baktım çok uzakta değil, dışarıdaki işlerimi bıraktım eve geldim. Aradan bir süre geçti. SMS geldi. Eve geldik sizi bulamadık vırt zırt. O esnada da hararetle telefon görüşmesi yapıyorum. Altta 2 arama var firmanın numarasından ama zil çalmadı. Delirdim tabi biliyorum oyun dönüyor. Aradım firmayı zili çalmama şikayeti oluşturduk (olaya bak).

Sisteme kargocular gelip bulamadıklarına dair foto ekliyorlarmış onu istedim. Sonra ulaştım fotoğrafa ne göreyim. Bırakın bizim bina olmasını semtte orayı ben hiç görmedim. Tekrar aradım firmayı. Ya dedim kanıt fotosu olması güzel de fotoda bina numarası görünmüyor bir detay yok siz oturduğunuz yerden nereden biliyorsunuz benim 8/1 numaralı binamın neye benzediğini.

Sonra dayanamadım indim aşağıya bina numarasıyla birlikte bir adet selfie çektim. Bir de binayı boydan çektim müşteri hizmetlerine gönderdim. Bakalım onlar benzetebilecekler mi 2 binayı. Asıl sinirlendiğim konu şu; bu kargo bana 1 gün sonrada ulaşabilirdi orada bir problem yok ama siz 1 günde teslimat yapıyoruz.

Hikayesi yazıp gitmediğiniz adresle alakalı evde kargosunu bekleyen insanlara geldik yoktunuz diye iftira atıyorsunuz. Veya personeliniz sizi yanıltıyor. Bana 2 seçenek varmış gibi geldi. Benim ilçe, mahalle, sokak ismi ve bina numaramın bir kopyası yoksa eğer başka bir seçenek gelmedi aklıma.

Amazon gibi firma neden sizinle gönderir. Onu hiç anlamadım. Akşamın 11inde verdiğim siparişi adamlar gece 3te SMS attılar kargonuz yola çıktı diye. O yol sizinle bitmedi. Vay arkadaş şaşırmamak elde değil...

29 Ağustos 2023 01:10 (Şikayetten 1 dakika sonra)
29 Ağustos 2023 09:51
Sercan
29 Ağustos 2023 13:34

Kargomu teslim aldım. Daha da önemlisi dün gelmesi gereken arkadaş teslim etti ve ben hem şikayetçi olduğum konuları hem de kendisi hakkında şikayette bulunduğumu kendisine ilettim. Sonuç itibariyle ben söylediklerinde samimi olduğuna inandım ve benim için konu kapandı. Şimdi aynı arkadaşın zarar görmemesi adına firma yetkililerininde bunu dikkate almasını isterim.

Sercan
29 Ağustos 2023 13:36

Sanırım diğer ekrandada teşekkür etmiştim buradanda edeyim. Konu çözüme kavuştu. Gelen arkadaş son derece kibar ve saygılı yaklaştı. Dün yaşanan aksaklık sebebiyle kendisinin zarar görmesini istemem. Lütfen bu kısmında yetkililere aktarın. Teşekkürler...

29 Ağustos 2023 13:37
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

Kolay Gelsin Kargo

Serdar
29 Haziran 17:53
317

Kolay Gelsin Kargo Firmasının Kargo Teslimi Yapamaması

Mustafa
10 Haziran 17:08
415
Kolay Gelsin Kargo Firmasının Kargo Teslimi Yapamaması
Kolay Gelsin Kargo Firmasının Kargo Teslimi Yapamaması

Kolay Gelsin Kurye'nin Kargoyu Adrese Gelmeden Adreste Yoktunuz Demesi

Ahmet
14 Mayıs 16:10
477

Kolay Gelsin Kargo

Atilla
08 Mayıs 19:38
454
3

Kolay Gelsin Kargo

Berkay
25 Nisan 12:38
378
Benzer Şikayet Yaz