Kolay Gelsin ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Kolay Gelsin Kargosunun Teslim Sorunu

975
Sevgi
Sevgi 11 Şubat 15:07

Şikayetim "kolay gelsin" kargo firması ile sattığı ürün müşterisine teslim edilmediği halde sorunu çözmeyen ve gerçek manada takibini yapmayan "Petzz Shop" hakkındadır.

Pettzshop üzerinden 07.02.2023 tarihinde vermiş olduğum siparişimin (sayfasında aynı gün teslimat şeklinde hızlı teslimattan bahseden firma) 4 kutu olarak paketlendiği bilgisi bana mesaj olarak iletildi. 09.02.2023 tarihinde 4 kutu olması gereken siparişlerim 3 kutu olarak bana getirildi, kolay gelsin kargo saha teslimat personeline itiraz ederek 4 kutu olması gerektiğini söylememe rağmen, "hayır 3 kutu denilerek" personel kendi telefonunu bana işaret ederek itirazımı ve benim telefonumdaki mesajı dikkate almadan 3 kutu ürünü bırakarak kapımdan ayrıldı. Telefon kayıtlarımı ve aramalarımı tutuyorum, onlarca kez Petzz Shop ® ve kolay gelsin kargo firmalarını aramama rağmen, aynı ekranı görüntülemesi gereken kolay gelsin kargo firmasının tüm personelleri sadece beni başlarından savmak adına "ürününüz yarın gelecek", "şimdi İstanbul Anadolu yakasındaki depoda olduğunu" görüntülüyorum, "firma bize 3 kutu vermiş, 4. Kutu sonra teslim edilmiş o yüzden bu gecikme (bu doğru değil) ", en son aramamda da "Antalya ya yanlışlıkla gitmiş" gibi gibi gibi onlarca farklı açıklama ve birbirini tutmayan sözlerle beni başlarından attılar.

İstanbul içinde mama satan ve teslimat adresi de İstanbul olan bir sipariş kolay gelsin firması tarafından teslim edilemedi ve Antalya ta yollandı (doğru ise tabii! ) içler acısı. Hala sorunum çözülmedi. 6 ürün teslim edilmedi, sadece 3 ürün bana geldi. Sipariş numaram 776xa3427n.

Kolay gelsin takip no: 30708468. Gerek Petzz shop gerekse kolay gelsin kargo firması yetkililerine şikayetim personellerinizi gözden geçirin, sadece baştan savıyorlar bizleri, sorunu kibar cümlelerle not alıp hiçbir sorunu gerçekten çözmeye çalışmıyorlar. 1 ay olmadan 5.000 TL lik alışveriş yapan müşterinize böyle mi sahip çıkıyorsunuz! Teslim edilmeyen ürünlerimin ya acilen teslimini ya da acilen para iadesini talep ediyorum. Şikayetçiyim.

Gelişme
Gelişme

11 Şubat 14:55
Ek

Şikayetim "Kolay Gelsin" kargo firması ile sattığı ürün müşterisine teslim edilmediği halde sorunu çözmeyen ve gerçek manada takibini yapmayan "Petzzshop" hakkındadır. Pettzshop üzerinden 07.02.2023 tarihinde vermiş olduğum siparişimin (sayfasında aynı gün teslimat şeklinde hızlı teslimattan bahseden firma) 4 kutu olarak paketlendiği bilgisi bana mesaj olarak iletildi. 09.02.2023 tarihinde 4 kutu olması gereken siparişlerim 3 kutu olarak bana getirildi, Kolay Gelsin kargo saha teslimat personeline itiraz ederek 4 kutu olması gerektiğini söylememe rağmen, "hayır 3 kutu denilerek" personel kendi telefonunu bana işaret ederek itirazımı ve benim telefonumdaki mesajı dikkate almadan 3 kutu ürünü bırakarak kapımdan ayrıldı. Telefon kayıtlarımı ve aramalarımı tutuyorum, onlarca kez Petzzshop ve Kolay Gelsin kargo firmalarını aramama rağmen, aynı ekranı görüntülemesi gereken Kolay Gelsin kargo firmasının tüm personelleri sadece beni başlarından savmak adına "ürününüz yarın gelecek", "şimdi İstanbul Anadolu yakasındaki depoda olduğunu" görüntülüyorum, "firma bize 3 kutu vermiş, 4. Kutu sonra teslim edilmiş o yüzden bu gecikme (bu doğru değil) ", en son aramamda da "Antalya ya yanlışlıkla gitmiş" gibi gibi gibi onlarca farklı açıklama ve birbirini tutmayan sözlerle beni başlarından attılar. İstanbul içinde mama satan ve teslimat adresi de İstanbul olan bir sipariş Kolay Gelsin firması tarafından teslim edilemedi ve Antalya ta yollandı (doğru ise tabii! ) içler acısı. Hala sorunum çözülmedi. 6 ürün teslim edilmedi, sadece 3 ürün bana geldi. Sipariş numaram 776XA3427N. Kolay Gelsin Takip no: 30708468. Gerek Petzz Shop gerekse Kolay Gelsin kargo firması yetkililerine şikayetim personellerinizi gözden geçirin, sadece baştan savıyorlar bizleri, sorunu kibar cümlelerle not alıp hiçbir sorunu gerçekten çözmeye çalışmıyorlar. 1 ay olmadan 5.000 TL lik alışveriş yapan müşterinize böyle mi sahip çıkıyorsunuz! Teslim edilmeyen ürünlerimin ya acilen teslimini ya da acilen para iadesini talep ediyorum. Şikayetçiyim. Sevgi parlak. İstanbul.

Kolay Gelsin Logo
Kolay Gelsin11 Şubat 15:12

Benzer Şikayetler

profile
984
05 Nisan
profile
Yağmur'un Teşekkür Mesajı
  • 05 Nisan 21:18

“Çağrı merkezi ve sonraki süreçte ilgilenen tüm arkadaşlara teşekkür ederim. Ürünüm gün içerisinde teslim edildi. Ne yazık ki problemim ancak bu platforma yazınca çözülebildi çünkü dağıtım ekibinden çözüm merkezine hiçbir çalışanın prosedür dışına çıkma/kısıtlı opsiyonların ötesinde çözüm sunma yetkisi verilmemiş. Keşke firmanın sistemi çalışan arkadaşlara da bu tür basit problemleri çözebilecekleri esnekliği sağlasaydı.”

Kolay Gelsin Firmasının Çözümsüzlüğü

Amazon üzerinden satın almış olduğum televizyon Kolay Gelsin firması ile teslim edilecekti. Firmadan 2 saate geleceğini söyleyen bir mesaj aldıktan 15...

profile
841
01 Nisan

Ekol Ekspres Kargo Adrese Uğramadan, Bulamadık Diye Ürünümü İade Etti

Ekol Ekspres Kargo firması, Trendyol üzerinden Media Markt firmasından aldığım ürünü teslim edemedi. Adres son derece açık bir şekilde yer almasına rağmen adres bilgisi eksik diye ürünümü bana haber bile vermeden satıcıya iade ettiler. Hatta müşteri ilişkileri servisine ürün daha iade edilmeden ürün...

profile
924
26 Mart

Kolay Gelsin Kargo Firması Kargoyu Adrese Götürmeyip İade Etti!

Kolay gelsin isimli kargo dağıtıcı firmasından adrese çıkan kargomun siparişini yanlış adres vermem sonucunda müşteri hizmetleri ile temasa geçmem sonucu kargomun adresini değiştirebileceğimi yeni adresime ürünü göndereceklerini söylemeleri ardından adres değişikliğinde bulundum ve birkaç gün sonras...

Kolay Gelsin Kargo Firması Kargoyu Adrese Götürmeyip İade Etti!
Kolay Gelsin Kargo Firması Kargoyu Adrese Götürmeyip İade Etti!
profile
858
21 Mart

Kolay Gelsin Kargo Kayıp Muhatap Yok

16.03.2023 günü Amazon.com.tr üzerinden verdiğim akıllı telefon siparişimden hemen sonra teslimat adresini güncellemek için Amazon' a bildirimde bulundum ve Müşteri Temsilcisi sipariş kargoya verildiğinde kolay gelsin Kargo Firmasına yeni adresi bildireceğini beyan etti. Ertesi gün kolay gelsin Müşt...

Kolay Gelsin Kargo Kayıp Muhatap Yok
  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .