Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Kolay Gelsin İsimli Kargo Firması Ve İletişimsizlik

profile
13 Mayıs
510

Modanisa isimli alışveriş sitesinden alışveriş yaptım. Kolay gelsin isimli bir kargo firmasına vermişler. Kargomu resmi kurum kapalı olması nedeniyle teslim edemediklerine dair mesaj geldi. Ancak çalıştığım kurum resmi kurum olsa da 7/24 çalışan bir kurumdur. Kolay gelsin isimli kargo firmasının müşteri hizmetlerini aradım. Resmi kurum olmasına rağmen açık olduğunu teslim edilmesini, mümkün değilse iş yerime yakın adresime teslim edilmesini, Anneler Günü olduğunu ve bunun için aldığımı söyleyerek önemini belirttim. Ancak bugün teslimat yapılamayacağını söylediler. Ben de o zaman yerlerini söylemelerini gidip alabileceğimi söyledim. Bir yeri olmadıklarını sadece dağıtım merkezi olduğunu söylediler. Oradan alabileceğimi, çalışan ya da dağıtan kişinin numarasını paylaşmalarını istedim. Böyle bir paylaşım yapamayacaklarını söylediler. O zaman beni arasınlar dedim. Ona da 'sizin güvenliğiniz için telefon kullanmıyorlar' diye saçma bir bahane sundular. Kendilerine duman yolu ile mi haberleşiyorsunuz diye sordum ancak ona cevap alamadım. Böyle alakasız, çözüm üretemeyen kargo firması ile çalışılması beni gerçekten üzdü. Böyle bir firmanın varlığından bile haberdar değildim. Resmi mi onu da bilemiyorum. Bu konuda sanırım Maliyeye müracaat edip evraklarının incelenmesini talep edeceğim. Yeri olmayan bir firma nasıl kargoculuk yapabiliyor onun için de araştırmaya gireceğim. Böyle ilkel yollarla haberleşme yapan yerleri seçmeyin.

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Kolay Gelsin Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 5 dk 24 sn
Kolay Gelsin Logo
13 Mayıs 10:04
Kolay Gelsin Logo
13 Mayıs 10:43
Gökhan
13 Mayıs 10:45

Çözüm üretilmedi. Bana kargomun pazartesiden önce teslim edilmeyeceğini söylediniz. Kurumda olmama rağmen resmi kurum deyip kargoyu depodan bile almamışsınız. Sonuç alamadım. Mağdur edildim. Kargom teslim edilmiyor. Şikayetçiyim.

Benzer Şikayetler

1

Kolay Gelsin Ürünüm Teslim Edilmedi

profile
4 gün önce
583

Media Markt elektrikli süpürge sipariş ettim, kolay gelsin Kargo firması ile anlaşmışlar, ürünüm teslim edilmedi. Kargo ise takip numarası ile size ait ürün yok dedi. Israr ettim, daha sonra ürününüz başkasına verilmiş denildi. Kargodan bana herhangi mesaj veya arama gelmedi, ürünüm kayıp.

Kolay Gelsin Kargo

profile
1 hafta önce
362

Kolay gelsin kargo firması 1 ay önce vermiş olduğum siparişimi bir türlü teslim etmedi. Her gün düzenli olarak mesai bitiş saatimi defalarca söylememe rağmen türlü bahaneler sunuldu ve kargomu teslim alamadım. Yaptığım adres değişikliği de dikkate alınmadı. Israrla her gün teslimat için arandım, sab...

1 Destek
1

Kolay Gelsin Kargo Lakayıtlığı

profile
1 hafta önce
508

Kolay Gelsin isimli kargo firmasının yolsuzluğu Dyson markalı bir ürün sipariş ettik. Elimize ulaştı. Bir sorundan dolayı iade talebi oluşturduk. Kolay Gelsin denen kargo grubu gelip teslim alacaktı. İs yeri adresimizi vermiştik. Pazartesi günü mesaj geldi gün içinde teslim alınacaktır diye. Aksama ...

1

Kolay Gelsin Kargo Teslim Edilmiyor

profile
1 hafta önce
545

Amazon'dan satın aldığım AA5814195 takip numaralı Kolay Gelsin firması ile gönderilen ürün 16 Eylül cumartesi saat 12:23'te dağıtıma çıktı şeklinde bilgilendirme mesajı geldi. Bütün gün evde bekledim. Akşam saat 20:13'te gelen mesaj ile kargomun bugün teslim edilemeyeceği, 1 iş günü daha beklemem ge...

1 Destek
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Kolay Gelsin Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 5 dk 24 sn
Benzer Şikayet Yaz