Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
4
Çözüldü

Kolay Gelsin "Adreste Bulamadık" Vakası...

profile
Tamer
24 Şubat 13:37
820
Tamer'in Teşekkür Mesajı
“İstediğimiz gün teslim olayı gerçekleşmese de belirttikleri bir sonraki dağıtımda ürünü teslim aldım. Temsilcilere ve çalışanlara teşekkür ederim. Sorun çalışanlardan değil de firmanın çalışma kurallarından kaynaklanıyor. Biraz daha esnetilebilir. Yine de teşekkürler.”

Bu arkadaşın açtığı şikayet konusu aynı saatlerde benim de başıma geldi. Süreç olarak aynı müşteri hizmetleri konuşmaları. Arabayı gördüm kapıyı açmaya giderken mesaj geldi "Adresinizde bulamadık diye. Başka bir mesajda "Komşuma bırak seçeneğini işaretledim. Tarih olarak yine bugünü verdi ama müşteri hizmetleri sistemin bunu otomatik olarak verdiğini bugün gelmeyeceklerini ve Pazartesiye randevu açtırdı bu yüzden. İletişim numarasını verin ben kendim gidip arabasından alayım diyorum, daha ilçeden çıkmamıştır diyorum bu bilgi bizde mevcut değil, ayrıca böyle uygulamamız da yok diyorlar. Üstelik bu kapıya gelme durumu yaşanmadan yaklaşık 10 dakika kadar önce de SMS üzerinden gelen linkten Adresimdeyim olarak da teyit etmiştim üstelik. Müşteri hizmetleri yardım konusunda sadece firmanın prosedürlerini tekrarlayıp duruyorlar. Yurt dışından gelen bir ürün 29 Şubatta tarih vermişken 24'ünde dağıtıma çıkıyor ama kapıya kadar geldiğini görüp de kargo arabasını görmeme rağmen Adreste bulamadık deyip dönmesi bütün psikolojiyi altüst ediyor. Bir de Apartmanın ana kapısının fotoğrafını çekmiş. Daireme kadar gelmemiş çünkü zile basan falan olmadı. Adres olarak da daire numaramın olmadığını bundan kaynaklı olduğunu belirtiyorlar. Aynı adres ile defalarca Amazon'dan alışveriş yaptım ve hiç bu şekilde bir sorun olmadı. Daire numarasını yazmayı bırakın açıklamada #7 tuşuna basın diye açıklama bile var. Eğer müşteriye kargosu konusunda firma prosedürlerini saymak dışında bir yardım etmeyecekseniz müşteri hizmetlerini de kaldırın bitsin gitsin. Benim de takip numaram AB1755507. Şikayet açan arkadaşla aynı saatlerde aynı sorunu yaşamak gösteriyor ki bu benden kaynaklı bir sorun değil. Bence firmanın hazır gün bitmemişken bunun için bir çözüm bulması gerekiyor. Ben hala ısrarla bu durumun çözülmesi için bekliyorum. "Amazon'dan sipariş ettiğim ürün Kolay Gelsin'e teslim edildi. Ürün bina önüne geldi yetkili arabada, bakıyorum kendisi inecek getirecek diye kapıda beklerken yerinizde bulamadık diye telefonuma mesaj geldi. Adam bastı gitti. Destek birimini aradım 2 kere aranmışsınız diyor beni suçluyor. Arayan yok arkadaşlar. Ürünü başka gün getireceğiz diyor. Aynı tablo. Özetle Benim bu işlerle uğraşacak zamanım yok. Bu firma ile bir daha çalışmayı düşünmüyorum. Takip no ZA2151504"

profile
1 Destek
Kolay Gelsin Logo
24 Şubat 13:37 (Şikayetten 1 dakika sonra)
Kolay Gelsin Logo
24 Şubat 15:14
Tamer
Tamer
28 Şubat 14:26

İstediğimiz gün teslim olayı gerçekleşmese de belirttikleri bir sonraki dağıtımda ürünü teslim aldım. Temsilcilere ve çalışanlara teşekkür ederim. Sorun çalışanlardan değil de firmanın çalışma kurallarından kaynaklanıyor. Biraz daha esnetilebilir. Yine de teşekkürler.

Benzer Şikayetler

1

Kolay Gelsin İle Kolay Gelemeyen Kargo

profile
Mcsahin
28 Mart 14:41
341

Kolay Gelsin Teslimat Sorunu

profile
Simanur
18 Kasım 2023 18:34
435
1 Destek

Kolay Gelsin Kargo Teslim Sorunu

profile
Mert
27 Ekim 2023 14:23
420

Kolay Gelsin Hiç Kolay Gelmiyor!

profile
Bekir
07 Eylül 2023 16:51
369
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Benzer Şikayet Yaz