31 Ekim 2016 #6823182

Kolan Hospital Yapılan Fazla Ödemeler

29.10.2016 tarihinde sabah 06:00'da acil bölümünüze gittim. Göğüs bölgesinde inanılmaz şiddetli bir ağrı. Ve batmalar olduğunu söyledim. Acilen EKG ve akciğer filmi kan aldılar. Ağrı kesici ve hava verdiler. Kardiyoloji doktoru e** hanım geldi görüntülü EKG çekti. Yapılan ödeme 430,00 TL,kalp de sıkıntı yok acil de bekliyorum. Kardiyoloji doktoru h*** bey geldi. Hiç muayene etmeden bana direk muayene kartı açtır seni yukarıda kontrol edeceğim dedi. Aralarında kalp de sıkıntı yok demelerine rağmen muayene kartı açtırıp yukarıya çıktık. Tekrar EKG çekildi. Acilden geliyorum dememe rağmen onlarca hastayı bekledim. Doktor kalp de sıkıntı yok senin dahiliye gitmen gerekir dedi. Tekrar muayene kartı açtır. Tekrar ödeme yap. Saat oldu 13.00 peki soruyorum size kalp olmamasını anca bu kadar saatte mi anlıyoruz. Yoksa benim yapacak başka bölümlere ödeme yapmam mı gerekiyor.

Pinar 13.740 Okunma

Cevaplar

  • Pinar08 Kasım 2016

    Yapılan Şikayetimiz üzerine bir kere arandık ve sonuç olarak elde var sıfır. Beylikdüzü Kolan hastanesine sesleniyorum. Ayrıntılı Faturam akabinde bana [email protected] adresine mail atmanızı ve alınan fazladan ücretlerin iadesini talep ediyorum.

  • Pinar07 Kasım 2016

    Yapılan Şikayetimiz üzerine bir kere arandık ve sonuç olarak elde var sıfır. Beylikdüzü Kolan hastanesine sesleniyorum. Ayrıntılı Faturam akabinde bana alınan ücretlerin iadesini talep ediyorum.

  • Kolan Hospital Temsilcisi31 Ekim 2016

    Sayın Pınar hanım; Kolan Hospital Sağlık Grubu olarak öncelikle geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hastanemize yaptığınız geri bildirimiz ile ilgili inceleme başlatılmıştır. Geri bildiriminiz ile ilgili en kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. Hastanemizdeki her türlü hizmet ile ilgili olarak Hasta İlişkileri bölümü ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz, Saygılarımızla, Kolan Hospital Group

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön