15 Aralık 2015

Kolan Hospital Hastaya Karşı İlgi Yok.

12.12.2015 tarihinde hastaneye oğlumun yatısı yapıldı iki gün önce acil bölümüne geldik. Çocuğun kan değerleri ve ciğer röntgeni çekildi ciğerinde beyazlama olduğunu 3 gün sonra kontrole gelmem gerektiğini söyleyip antibiyotik tedavisi ve 4 aylık bebeğe döven sürüp verip yolladılar. Kontrole geldiğimizde açıldı hava verilmedi mi hastalık çok ilerlemiş yatış yapılması gerekli dendi yatış yapıldı çocuk polikliniğinde asansör sorunu var kata çıkmak için ya bir kat aşağı ya da bir kat yukarı çıkıp merdivenle iniyoruz.

İlaç saatlerini hatırlatmama rağmen saati saatinde verilmiyor. Gece sadece doktor 1 kere sırtını dinledi gitti. Şu an hastanedeyiz fakat bin pişmanım ilgi alaka sıfır.

Kübra 1.693 Okunma

Cevaplar

  • Kübra23 Aralık 2015

    Incelemeniz hala bitmedi mi tarafıma dönüş yapmadiniz

  • Kolan Hospital Temsilcisi18 Aralık 2015

    Sn.Kübra hanım, Kolan Hospital Sağlık Grubu olarak öncelikle geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hastanemize yaptığınız geri bildirimiz ile ilgili inceleme başlatılmıştır. Geri bildiriminiz ile ilgili en kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. Hastanemizdeki her türlü hizmet ile ilgili olarak Hasta İlişkileri bölümü ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz, Saygılarımızla, Kolan Hospital Group

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön