Kolan Hospital Otopark Çok Sıkıntılı!

İlker E. |

Eşimin hamileliği dolayısıyla sık sık uğradığımız hastanede otopark her defasında facia. Birinde arabayı valeye verdik. Çıkışta 20 dk. kadar bekledik almak için. Birinde kapı önünde epey vale bekledim. Çıkışında beklemesi çabası ama arabayı valeye vermek bile problem.

Birinde dayanamadım arabayı kendim otoparka bırakayım dedim oradaki personelin öyle bir davranışı vardı ki sanki değnekçiyim. Sonuncuda 50m. ileride otopark varmış oraya yönlendirdiler. Oda tam değnekçi otoparkı. Bugüne kadar muayene tetkik vs. binlerce lira harcadığım hastanede eşimin daha acil durumlarda çekeceklerimi düşünerekten hastaneyi ve doktorumuzu değiştirdik.

Etiketler :

Otopark

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İlker E.
  13 Şubat
  12:29

  İnceleme sonucu 10 TL olan park ücreti 15 TL olmuş. Bu artışın etkisini gözlemleyen bir arkadaşımız sonucu paylaşırsa sevinirim ancak caydırma olacağı ve talebi azaltacağını zannetmiyorum. Önemli olan arzı artırmaktır. Hastanede otopark kanun gereği de zorunlu bir hizmettir. Ücretlendirilmesi bile doğru değil aslına bakılırsa.

 • 05 Ocak
  16:15

  Sn.İlker bey,
  Kolan Hospital Sağlık Grubu olarak öncelikle geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hastanemize yaptığınız geri bildirimiz ile ilgili inceleme başlatılmıştır.
  Geri bildiriminiz ile ilgili en kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır.
  Hastanemizdeki her türlü hizmet ile ilgili olarak Hasta İlişkileri bölümü ile irtibata geçebilirsiniz.
  Sağlıklı günler dileriz,
  Saygılarımızla,
  Kolan Hospital Group