Köfteci Yusuf'ta Kredi Kartı Para Puanı Kullanılmıyormuş!

Ertan D. |

09,09,2014 tarihinde, saat 18:03'de Sipariş hattını aradım. Siparişimi verirken özellikle belirttim, banka ismini ve kredi kartının para puanını kullanmak istediğimi. Hanımefendi bana kullanabileceğimi söyledi. 18:30'da siparişim geldi. Kredi kartımı verdim Pos cihazından para puan çekilmek üzere, fakat siparişi getiren arkadaş para puan bizde kullanılmıyor dedi.

18:36 tekrar Köfteci Yusuf'u aradım. F**** ismindeki şikayet ile ilgilenen İznik merkezdeki hanım efendiyle tam olarak 4 dak. 35 sn konuştum. Maalesef bir sorun da burada yaşadım. F**** hanım iki kelimeyi bir araya getirip konuşamıyor. Saat ve tarih belli lütfen yetkililer gereğini yapsın. Bu olaydan ötürü evdeki misafirlerime de mahcup oldum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Personel Davranış Fiyat - Ödeme Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Eylül
  17:33

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim, dikkatle değerlendirilerek gerekli bilgilendirme müşterimize tarafımızdan yapılmıştır.

  Sayın Müşterilerimiz; Köfteci Yusuf ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 444 61 62 numaramızı arayarak veya bilgi@kofteciyusuf.com adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Köfteci Yusuf
  Müşteri İlişkileri Müdürü
  Ülkü BİLEN

 • Ertan D.
  20 Eylül
  16:52

  BİLİNÇSİZCE BÜYÜYEN FİRMA, FAKAT TAMAMEN HALKLA İLİŞKİLER EĞİTİMİ ALMAYAN MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİ VE İDARİ YÖNETİCİLER...