13 Eylül 2014

Köfteci Yusuf'ta Kredi Kartı Para Puanı Kullanılmıyormuş!

09,09,2014 tarihinde, saat 18:03'de Sipariş hattını aradım. Siparişimi verirken özellikle belirttim, banka ismini ve kredi kartının para puanını kullanmak istediğimi. Hanımefendi bana kullanabileceğimi söyledi. 18:30'da siparişim geldi. Kredi kartımı verdim Pos cihazından para puan çekilmek üzere, fakat siparişi getiren arkadaş para puan bizde kullanılmıyor dedi.

18:36 tekrar Köfteci Yusuf'u aradım. F**** ismindeki şikayet ile ilgilenen İznik merkezdeki hanım efendiyle tam olarak 4 dak. 35 sn konuştum. Maalesef bir sorun da burada yaşadım. F**** hanım iki kelimeyi bir araya getirip konuşamıyor. Saat ve tarih belli lütfen yetkililer gereğini yapsın. Bu olaydan ötürü evdeki misafirlerime de mahcup oldum.

Ertan 13.522 Okunma

Cevaplar

  • Köfteci Yusuf Temsilcisi20 Eylül 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim, dikkatle değerlendirilerek gerekli bilgilendirme müşterimize tarafımızdan yapılmıştır. Sayın Müşterilerimiz; Köfteci Yusuf ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 444 61 62 numaramızı arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Köfteci Yusuf Müşteri İlişkileri Müdürü Ülkü BİLEN

  • Ertan20 Eylül 2014

    BİLİNÇSİZCE BÜYÜYEN FİRMA, FAKAT TAMAMEN HALKLA İLİŞKİLER EĞİTİMİ ALMAYAN MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİ VE İDARİ YÖNETİCİLER...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön