Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Köfteci Yusuf'da İftarı 1 Saat Sonra Açmak

profile
05 Nisan
510

Köfteci Yusuf vakıftan iftar için rezervasyon yaptık 500 gr et söyledik bize biftek yerine başka bir şey getirmişler fakat en son bizimki geldi yani 1 saat geçti aradan herkes kalktı biz daha yemek yiyemedik sonra değiştirelim dediler biz iptal edin diyoruz iptal etmediler sonra bir et getirdiler sert ki yenilmedi o da bir daha Köfteci Yusuf mü asla.

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.

Benzer Şikayetler

Köfteci Yusuf İftara Ac Kaldık

profile
16 Nisan
365

İftara sipariş verdik. Daha iftara 1 saat 30 dakika kala getirdiler. Ürünü çöpe attım. Olsun, bu yeterli sanırım, madem böyle bir uygulamayla çalışıyorsun, not kısmına bakacaksın. Bakmıyorsan da siparişi yollamayacaksın. Sonuçta para veriyoruz. Beleşe bir şey almıyoruz.

Köfteci Yusuf Kötü Hizmet Kalitesi

profile
08 Nisan
267

18 22 de sipariş verdim. Saat 20:15 halen daha gelecek sipariş aradığımda yolda dedi. İlk konuştuğum 19 :25 'de. İkinci sefer aradığımda 19:45' de en geç 10 dakika ya gelir dendi. Üçüncü aradığımda kurye bekleniyor dendi 20:06 'da. İftar 19:36' da sahura mı getirecekler anlamadım. Bu kadar kötü firm...

1

Getir Çarşı Köfteci Yusuf Pişmanlığı

profile
08 Nisan
102

Getir Çarşı Köfteci Yusuf hesaplı kasap 4 saat geçti siparişim gelmedi getir ekibi Köfteci Yusuf'a ulaşamadı 4 saatin sonda ise teslim edilmeyen siparişi teslim edilmiş diyor şu ramazan gününde iftara yemek yapamadım asla ne bu uygulamayı artık kullanırım ne de Köfteci Yusuf tam bir şey alırım tesli...

Köfteci Yusuf Siparişleri Geç Getiriyor

profile
07 Nisan
258

Köfteci Yusuf'tan sevgilim iftardan birkaç saat önce sipariş etmesine rağmen o kadar geç getirdiler ki sizin yüzünüzden saatlerce aç kaldı. Bari işinizi adam akıllı yapın o kadar maaş alıyorsunuz layıkıyla yapın.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Benzer Şikayet Yaz