04 Mayıs
Yorum Yap
#10402989

Köfteci Yusuf Masaların Toplanması İle İlgili Küçük Bir Sorun

Köfteci Yusuf Beylikdüzü Esenyurt tarafındaki şubesinde ailecek gidip köfte yemeyi gayet seviyoruz. Salatasından mezesine kadar gerçekten her şey çok güzel fakat mesela salatamız bitiyor biz dibini sıyırmak istiyoruz çalışanlarınızdan biri hiç sormadan hemen kapıp gidiyor ya da masada 4 kişi var 1'i halen yemek yiyor, çalışanlarınız hemen masayı topluyor siliyor bardağımızdaki ayran veya su bitmiş fakat doldurup gene içeceğiz hiç bize sorulmadan bardaklarımız götürülüyor, ekmek yiyoruz ve yarısını yemişiz ve o ekmeği yiyeceğiz fakat genede bize sorulmadan götürülüyor ve bu gerçekten çok rahatsız edici kendimizi sanki hemen yemeği aceleyle bitirip gitmek zorundaymış gibi hissediyoruz. Lütfen masalar eğer masadaki herkes yemeğini bitirmişse toplansın.

Ömer 4.815 Okunma

Cevaplar

  • Köfteci Yusuf Temsilcisi05 Mayıs

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim, dikkatle değerlendirilerek gerekli bilgilendirme müşterimize tarafımızdan yapılmıştır. Sayın Müşterilerimiz; Köfteci Yusuf ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 444 61 62 numaramızı arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Köfteci Yusuf Müşteri İlişkileri Müdürü Ülkü BİLEN

  • Ömer'in Teşekkür Mesajı04 Mayıs

    Bu yazıyı yazdıktan sonra arayan beyefendi çok güzel bir üslupla sorunun düzeltileceğine dahil bir konuşma yaptı şikayetimi bir de benden dinledi hatta nerede ne zaman olduğunu bile sordu bu büyük ilginizden dolayı size teşekkür ediyorum ve Köfteci Yusuf a gelmeye devam edeceğim.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler