06 Kasım 2015
Yorum Yap
#4129329

Köfteci Yusuf İnsanlara Değer Verilmemesi

Ailemle birlikte akşam yemeğini Eskişehir Bağlar şubesinde bulunan mekanda yedim, yemekten sonra çay istediğimizde yoğunluktan dolayı çay servisini bitirdiklerini belirttiler ve vermediler, dükkanın yoğun olması ya da akşam saatlerinde olmamız bizim oradan keyifli bir akşam yaşamayacağımız anlamına gelmemeli.


Sonuçta ben bir müşteriyim, hizmet karşılığında ücret ödüyorum, fakat firmanın bizi bir para olarak görmesi, yedin mi hadi kalk git, yeni bir müşteri alayım o masaya demek istemesi bence hiç etik bir davranış değildir, sorun burada yemek sonrası verilmeyen çay değil, müşteriye bakılan bakış açısıdır.

Ender 2.804 Okunma

Cevaplar

  • Köfteci Yusuf Temsilcisi07 Kasım 2015

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim, dikkatle değerlendirilerek gerekli bilgilendirme müşterimize tarafımızdan yapılmıştır. Sayın Müşterilerimiz; Köfteci Yusuf ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 444 61 62 numaramızı arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Köfteci Yusuf Müşteri İlişkileri Müdürü Ülkü BİLEN

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler