Köfteci Yusuf Zehirlenme...

Sefa Y. |

26.04.2016 tarihinde düzce şubenizden köfte üstüne kaynaklı ekmek kadayıfı yedim ve yola devam ettim yarım saat sonra şiddetli karın ağrısı başladı İstanbul'a vardım geçmesi dahada artırdı. Hastaneye gittim, sıra beklerken istifar vs. Neyse sonuç olarak sabaha kadar kıvrandım durdum. Bu kadar olmaz pes ama bırakmayacağım şikayet edeceğim ben kıvrandıysam sizde kıvranın.

Etiketler :

Bozuk Bayat Ürün

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sefa Y.
  14 Mayıs
  22:30

  Yalan söylemeyin lütfen bana hiç kimse bir bilgilendirme yapmadı bur da çıkmış bilgilendirme yapılmıştır diyorsunuz sizi alo 174 Gıda hattına da şikayet ettim bu işin arkasını bırakmayacağım insanların sağlığıyla oynayın sonra yalandan bilgilendirme yaptık siye göz boyayın beni kimse aramadı

 • 27 Nisan
  14:25

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim, dikkatle değerlendirilerek gerekli bilgilendirme müşterimize tarafımızdan yapılmıştır.

  Sayın Müşterilerimiz; Köfteci Yusuf ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 444 61 62 numaramızı arayarak veya bilgi@kofteciyusuf.com adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Köfteci Yusuf
  Müşteri İlişkileri Müdürü
  Ülkü BİLEN