31 Mart 2015

Köfteci Ramiz Personelin Düşüncesiz Davranışı Hoş Olmadı!

Antalya 5M Migros'ta bulunan Köfteci Ramiz'e 2 yaşındaki oğlumla gittik. Ramiz köfte aldık, daha sonra eşim geldi ona da aynı menü söyledik. Eşim yemeğine devam ederken biz oğlumla AVM'yi gezdik, fast food masaları ortak ama biz Köfteci Ramiz'in önünde bulunan masalarda yemeğimizi yedik.


Arka masada bulunanlar köfteci deki kasada bulunan genç bayanın ısrarla bana seslendiğini bildirdiler, ısrarla yanına çağırması neticesinde yanına gittim. Yaklaşık yarım saat önce eşime almış olduğum menüde 16.50 TL yerine 6.50 TL karttan çektiklerini, belli ki buruşuk çöpten çıkmış gibi duran slipi göstererek 10 TL daha ödemem istendi.


Bendeki slipi bulamadım ama üzerinde ismim yazıyordu vede eksik çekim doğruydu.
Yarım saat sonra istenen ve yöneticisi ile de görüşecek zamanı olan çalışanın herkesin içinde kırk yaşında bir müşteriyi ayağına çağırıp yine herkesin içinde 10 TL daha istemesi hiç mi hiç hoş olmadı. Antalya da her şubesine gittiğim böyle bir firmaya hiç yakıştıramadım. 10 TL ile ne ben batarım, ne de Ramiz daha da zengin olur ödedim fakat bir daha Migros şubesine gitmem.

Coşkun 1.920 Okunma

Cevaplar

  • Köfteci Ramiz Temsilcisi03 Nisan 2015

    Misafirimiz 2 Nisan günü temin etmiş olduğu telefon numarasından arandı ancak ulaşamadık. Konuyla ilgili olarak şubemiz yetkilileri bilgilendirip, uyarılmıştır. Misafirimize bizi bilgilendirdiği için teşekkür ediyor ve yaşanan durumdan dolayı kendisinden özür diliyoruz. Saygılarımızla, Köfteci Ramiz Misafir İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön