06 Temmuz 2015

Köfteci Ramiz Personeller Çok İlgisiz!

4/7/15-6 gibi Turgutlu Şubenizde durdum. Durmaz olsaydım. İçeride rahat 15 garson var bir kişi hoş geldin demedi. Oturduk masaya o kadar kişiden biri menü getirmediği gibi küçük yaşta çalışanlar kızlar birbirleriyle şakalaşıyordu.

Menü istedik sarışın bir bayan getirdi ve başımızda bekliyor. 1 dakika bile olmadı, ne alırsınız diye sordu bakıyoruz dedik bir şey demeden döndü gitti. Sipariş geldiğinde tepemden karşıma uzatıldı. Yemek altındaki pideler üzerine su dökülmüş gibiydi midemiz kalktı ama acıkmıştık ,pideleri seçip yedik biran önce kalkıp gitmek için. Arka masada aynı konu konuşuluyordu. Hesap öderken içmediğim sular eklenmiş. Almak için masaya gittim bütün çöpler dururken hemen sular alınmış.

Tanju 1.830 Okunma

Cevaplar

  • Köfteci Ramiz Temsilcisi07 Temmuz 2015

    Misafirimize 6 Temmuz tarihinde telefonla ulaşıldı ve kendisinden detaylı bilgi alındı. Konuyla ilgili olarak şubemiz uyarıldı ve sorunun çözümü adına denetim ekiplerimiz şubeye yönlendirildi. Misafirimizden tekrar özür diliyor ve bizi bilgilendirdiği için kendisine teşekkür ediyoruz. Saygılarımızla, Köfteci Ramiz Misafir İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön