03 Eylül 2015

Köfteci Ramiz Kasa Çalışanının Saygısız Tavrı!

Real Fulya AVM'deki kasada duran Köfteci Ramiz çalışanının tavırları gerçekten çok kötüydü. Yabancı misafirlerimiz için 14 tane köfte siparişi verdik akabinde 3-4 dakika içerisinde 10 adete düşürmemiz gerekti fakat ilgili kişi sesini yükseltip, köfteleri ızgaralara atıldığını ve hesabın kesilip bittiğini sert bir şekilde söyledi!

Gerçekten bu tavrın bir açıklaması olamaz 200 küsur TL alışveriş yapıp üzerine bir ricamız bu kadar kabaca reddediliyorsa bir daha ne şirket olarak ne de şahsım ve etrafımdakiler olarak kesinlikle ve kesinlikle Köfteci Ramiz bizim için bitmiş demektir. Yetkililerin bilgisine!

Göker 655 Okunma

Cevaplar

  • Göker'in Teşekkür Mesajı04 Eylül 2015

    Özlem Hanım'ın ilgisine gerçekten teşekkür ediyorum.

  • Köfteci Ramiz Temsilcisi04 Eylül 2015

    Misafirimize 4 Eylül tarihinde telefonla ulaşıldı ve kendisinden detaylı bilgi alındı. Konuyla ilgili olarak şubemiz uyarıldı ve sorunun çözümü adına denetim ekiplerimiz şubeye yönlendirildi. Misafirimizin mağduriyetinin giderilmesi için gerekli aksiyon alındı. Misafirimizden tekrar özür diliyor ve bizi bilgilendirdiği için kendisine teşekkür ediyoruz. Saygılarımızla, Köfteci Ramiz Misafir İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön