Koçtaş'tan Defolu Ürün Geldi!

Efe T. |

"Quadra Komodin" adlı ürün, internet üzerinden sipariş vermem üzerine kargo ile geldi evime. (sipariş no:7565JHM2SL) Ürün defolu maalesef! Üst tablanın sol kenarının yarısında kaplama yapılmamış.

Derhal bunun evimden alınıp yenisinin getirilmesini ve montajının yapılmasını talep ediyorum. Zira montaj için 35 tl ayrıca para ödedim marangoza. Ayrıca ürün oldukça kalitesiz. Montaj sırasında dahi beyaz kaplama yerler çatır çatır çatladı ve kalktı. Bu kadar kalitesiz ürün sattığını bilmiyordum Koçtaş'ın. Bir daha mı Koçtaş? Asla!

Etiketler :

Online Satış ve İşlemler Kusurlu-Arızalı Ürün Teslimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Efe T.
  03 Temmuz
  17:12

  Montaj gerektiren tüm demonte ürünlerde sorun yaşıyorum. Montaj ekibinden de memnun değilim. Diğer markalar böyle değil. Elimden geldiğince etrafımdaki insanları Koçtaş\'ın ayıplarını anlatarak uzak tutacağım ve kendim de asla Koçtaş\'tan bir daha alışveriş yapmayacağım. Benim gibi çok alışveriş yapan bir müşteriyi kaybetmeniz umarım sizi memnun eder. BİR DAHA MI KOÇTAŞ! BİTMİŞTİR, ASLA!

 • Efe T.
  27 Haziran
  10:49

  Yapılan bilgilendirme aşağıdaki gibidir;

  "Yaşamış olduğunuz aksaklık nedeniyle özür dileriz. Bir sonraki alışverişinizde ürünlerle ilgili herhangi bir sorun olması ve tarafımıza ürün teslimi sonrasında bilgi verilmesi durumunda gerekli aksiyonlar alınacaktır."

  Çok yardımcı oldunuz Koçtaş! Defolu ürün satıp geriye çekilmeyi çok iyi becerdiniz. Tüketici haklarına derhal gidip sosyal medyada elimden geldiğince bu ayıbınızı paylaşacağım.

 • 27 Haziran
  10:31

  Müşterimize email ile bilgilendirme sağlanmıştır.

  Koçtaş’a göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Koçtaş Müşteri Hattı
  Tel: 0850 210 5050
  koctasmusterihizmetleri@koctas.com.tr
  www.koctas.com.tr