Koçtaş'tan aldığım Ürün 2 Haftada Bozuldu!

İsmail K. |

Koçtaş Ankamall mağazasından 23 martta 2013 karcher marka basınçlı yıkama makinesi aldım. Ürün 2 hafta sonra bozuldu. Ürünü mağazaya götürdüm iadesini istedim. Muhataplarının kendileri olmadığını firmayla görüşmelerini söylediler. Bende satarken ürünü Koçtaş güvencesi altında sattıklarını hatırlattım.

Tepkim üzerine aldılar. Servise gönderdiler. Tabi serviste tahmin ettiğiniz gibi kullanıcı hatası olduğunu söyleyip 50 TL ücret talep etti. Yine beni tepkim üzerine tamir edip gönderdiler ve aynı ürün yine arızalandı ve ben bu yukarıda yazdıklarımın aynısı birebir yine yaşadım ve yine 50 TL ücret talep ediyorlar. Koçtaş'ta biz servisin söylediklerini dikkate alırız deyip ürünü iade almıyor.

Etiketler :

Ürün İade Yetkili Servis Yönlendirme Ürün Kalitesi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İsmail K.
  27 Ekim
  20:04

  asla koçtaştan bir daha alışveriş yapmam.

 • İsmail K.
  27 Ekim
  20:02

  şikayetimi yazıyorum koçtaş müşteri hizmetlerine daha sonra telefondan arıyorlar telesekreter gibi hep aynı şeyleri söyleyip kapatıyorlar sonra bildirim sonuçlandırılmıştır.ama benim sorunum hala çözülmedi hersey formalite icabi yapılıyor

 • İsmail K.
  24 Ekim
  16:32

  gerçekten çok yardımcı oldular bant kaydı gibi arayıp burda yazanları söylediler 2 kez .hala bana servis raporu dişinda bişey yapamayız diyorlar bi ürün 3 ay içinde 2 kez farklı arızalar veriyor kullanıcı hatası oluyor ürün muhteşem asla arızalanmaz hep kullanıcılar hatalı becereksiz oluyor karcher marka ürün almayın koçtaş tanda kesinlikle alışveriş yapmayın bu bana ders oldu.

 • 24 Ekim
  13:58

  Talebiniz 382041 numaralı bildirim ile işleme alınıp, ilgili birimlere yönlendirilmiştir.

  Koçtaş’a göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Koçtaş Müşteri Hattı
  Tel: 0850 210 5050
  koctasmusterihizmetleri@koctas.com.tr
  www.koctas.com.tr